Shaggyn hairahdus

Scoobydoobydoo

"MMhh.. rakastan sinun hoikkaa ja laihaa kehoasi... Suutele minua lisää!"
Oli kaunis kesäinen ilta. Scooby Doo oli matkalla ruokakaupasta kotiinsa, ostettuaan ensin scoobysnackseja. Scooby tahtoi yllättää rakkaansa Shaggyn, mutta Shaggy yllättikin hänet.. "Shaggy! Marmaduke!! Petätkö sinä minua tuon lorton kanssa!?", huusi Scooby doo nähdessään Shaggyn ja Marmaduken alasti sängyssä toistensa päällä. "Tämä ei ole sitä miltä näyttää Scooby!", Shaggy yritti pelastaa nahkansa. "Voi tämä on juuri sitä miltä näyttää, et vain osaa tyydyttää miestäsi niin kuin minä osaan", tuo oli Marmaduken viimeisen lause ennenkuin Scooby Doolla pimeni kokonaan.
Hetken kuluttua Scooby Doo heräsi nykyhetkeen, hän huomasi shaggyn itkevän nurkassa puhelin kädessä. Scooby itse tunsi jonkin lämpimän nesteen valuvan kurkkuunsa. Scooby Doo tajusi purevansa kuolleen Marmaduken kurkkua. Scooby hätääntyi tajutessaan tilanteen ja alkoi itkemään kuullessaan lähestyvät sireenit. "Auta minua Shaggy! Auta minua!!", mutta oli jo liian myöhäistä, poliisit saapuivat ja pidättivät Scooby Doon.
Scooby Doo istui vankilasellissään ja yritti käsittää mitä oli tapahtunut. Vasta vuosi sitten hän kihlautui Shaggyn kanssa. Heidän piti mennä naimisiin ja hankkia monta lasta. Shaggy kuitenkin petti hänet, Shaggy on kuollut hänelle. Kaikki oli Shaggyn syytä.
Oikeudessa tuomari antoi nopeasti Scooby Doolle kuolemantuomion. Scoobyn ilme ei värähtänyt. Hän oli jo kuollut sisältä. Nyt Scoobya pelotti, hänellä oli vain enään yksi yö ennen myrkkypiikkiä. Hän yritti syödä keksejä viimeiseksi ateriaksi, mutta hän oksensi kaiken ulos. Viimeisenä toiveena Scooby Doo tahtoi päästä kuumaan suihkuun.
Suihkussa hän sulki silmänsä ja itki vuolaasti. Scooby Doolla ei ollut aavistustakaan millaisessa vaarassa hän oli. Scooby hätkähti tuntiessaan terävän veitsen kaulallaan, "älä tee mitään tyhmää tai viillän kurkkusi auki". Scooby tunnisti äänen, se oli Salama Santeri. Salama Santeri joka vältti kuolemantuomion ja istuu elinkautista vasikoituaan Kapteeni Luolamiehesta. "Mitä sinä haluat?" Scooby Doo kysyi panikoiden. "Haluan sinun kehosi tänään", Salama Santeri pakotti itkevän Scooby Doon seinää vasten ja työnsi itsensä Scooby Doon sisään. Scooby yritti huutaa kivusta mutta Salama Santeri peitti hänen suunsa kaviollaan. Ikuisuudelta tuntuneen ajan jälkeen Salama Santeri oli valmis, hän sylkäisi itkevän Scoobyn kasvoille ja potkaisi häntä.
Scooby oli välikohtauksen jälkeen poissa tästä maailmasta, kaikki vilisi hänen ohitseen. Lopulta Scooby makasi teloituspöydällä. Tämä oli se hetki kun hän kuolisi. Scooby yritti etsiä Shaggya yleisön joukosta lasin takaa, mutta hän ei löytänyt häntä. Scooby tunsi yhtäkkiä neulan menevän hänen käteen, "EIIIEIIII!! Shaaaaggyyyyy!!". Scooby huusi mutta lopulta hän rupesi vaahtoamaan ja tärisemään kouristellen. Hän koki hirveää tuskaa kehossaan teloittajan tehdessä virhelaskennan myrkyn kanssa, mutta nyt oli liian myöhäistä.
Scooby Doo kuoli tuskallisen kuoleman täynnä vihaa, katkeruutta, katumusta ja surua. Shaggy joka ei ollut teloituksessa, oli imemässä nenäänsä kokaiinia unohtaakseen Scoobyn.
5 vuotta myöhemmin Shaggy löysi itsensä samasta vankilasta missä Scooby Doo oli ollut. Hän jäi kiinni yrittäessään ostaa peitepoliisilta heroiinia.
Shaggy kuoli huumevelkojen takia, häntä puukotettiin monta kertaa vatsaan teroitetulla hammasharjalla vankilan pihassa.

2

431

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Nerokasta

    • Anonyymi

      ...

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Upea peppuisella naisella

      Upea peppuisella naisella on upea peppu.
      Ikävä
      85
      6314
    2. Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta

      Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t
      Tornio ja Haaparanta
      30
      3793
    3. törniöläiset kaaharit haaparannassa

      isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/
      Tornio ja Haaparanta
      28
      3150
    4. Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!

      https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu
      Maailman menoa
      369
      1706
    5. Mihin se sysipska hävisi?

      Katso Frida Kahlo elämäkerta ja opi.
      Ikävä
      33
      1398
    6. Upea peppuisella miehellä

      Upea peppuisella miehellä on upea peppu.
      Ikävä
      27
      1330
    7. Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän

      Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi
      Maailman menoa
      46
      949
    8. Anteeksi kulta

      En oo jaksanut pahemmin kirjoitella, kun oo ollut tosi väsynyt. Mut ikävä on mieletön ja haluisin kuiskata korvaasi, hyv
      Ikävä
      11
      946
    9. Perttu Sirviö laukoo täydestä tuutista - Farmi Suomi -kisaajista kovaa tekstiä "Pari mätää munaa..."

      Ohhoh, Farmilla tunteet alkaa käydä kuumana, kun julkkiksia tippuu jaksosta toiseen! Varo sisältöpaljastuksia: https:
      Tv-sarjat
      11
      880
    10. Tykkään susta todella

      Paljon. Olet ihana ❤️
      Ikävä
      42
      859
    Aihe