Musta kyllä tuntuu että sun

seksuaalisuutesi menee jo hieman yli joten ehkei olla toisillemme oikeita. Mulle seksiä tärkeämpää on rakkaus ja muu läheisyys. Toki seksikin tärkeää mutta rajansa kaikella.
16419
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

No eihän se 10X- päivässä ny paha oo.

Äänestä

haluavat takoa munaansa nunnauuniin monta kertaa päivässä. Sairasta touhua ja nainen haluaisi vain rakastaa.

Äänestä
  • Ei todellakaan halua kaikki. Voit syyttää itseäsi tuollaisten miesten kotiin raahaamisesta koska tuollaiset miehet juuri tekevät välittömästi sinua kohtaan aloitteen kun saavut esim. baariin - jos siis olet hyvännäköinen. Tietenkin se hivelee itsetuntoasi sillä hetkellä, mutta turhaa on jälkeenpäin ulista netissä miehen olevan vain seksiä ajatteleva alkuihminen.

    Äänestä

Samoilla fiilingeillä :) kiinnostaa miten jonkun seksuaalisuus voi mennä yli? Miten se ilmenee? Ihan vaan kovina haluina, vai miten?

Äänestä

Ja tiukanpaikantullen voin tinkiä myös naisten määrässä

Äänestä

Rakkaus on tärkeintä. Sitäkään ei ole tiedossa. Pelkkää epätoivoa luvassa. Epätoivoissaan saattaa päätyä harkitsemattomiin sanoihin.

Äänestä

Olen samaa mieltä kanssasi. Häntä ajatellessa se menee yli. Mitä voin tehdä asialle :(

Äänestä
  • Et mitään. Esitä, ettei seksi merkitse mitään. Ole haluton. Jos yhdenkään kerran vastaat hänen härnäyksiinsä, olet yliseksuaalinen.

    Äänestä

Seksin määrä vaihtelee halujen ja jaksamisen mukaan joskus peräkkäisinä päivinä ja välillä kuukausien taukoja. Hellyys numero ykkönen ja rakkaus ylipäänsä

Äänestä
  • Kuukausien taukoja? Olisi aika erikoista, jos ensin olisi 3 peräkkäisenä päivänä ja sitten ei haluta seuraavaan 3 kuukauteen.

    Äänestä

  • Aina ei jaksa sellaista se elämä on

    Äänestä

  • Harvemmin perättäisinä päivinä niin noin kerran vuodessa mutta enempi näin kerran viikossa tai kerran 2 viikossa tai kerran kuukaudessa ihan jaksamisen mukaan

    Äänestä

"..musta tuntuu...", eikö valkoinen värinä tunnu ollenkaan?

Äänestä
  • Joku tais herätä...

    Äänestä

  • Millaista värinää on valkoinen värinä?

    Äänestä

että olen huomaavainen ja rakastava yksilökin. ajatteleva myös ja syvällinen sellainen. itseasiassa mun ei tarvitsis ihan kauheasti edes selitellä mitään. olen tämmöinen ja mulla on vaa fiilis et kaikki menee oikein ja lopulta hyvin niinku pitääkin. ja hän kuuluu siihen yhtälöön mukaan tietenkin. en nyt kuitenkaa tän järkevämpää nyt tällä hetkellä saa aikaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sellanekuvamuodostunu kirjoitti:

seksuaalisuutesi menee jo hieman yli joten ehkei olla toisillemme oikeita. Mulle seksiä tärkeämpää on rakkaus ja muu läheisyys. Toki seksikin tärkeää mutta rajansa kaikella.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu