Suvakit voittivat missikisat

Isällä komea puku. Eurooviisut suvakeilla meni penkin alle kuotenkin.
3206
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kyllä tässä oli juuri tästä kysymys, sääliksi käy tyttöparkaa. Nätti tyttö ei siinä mitään ,muttei missiainesta esim. ihan liian lyhyt, pelkästään tämän olisi jo pitänyt estää valinta.

Äänestä
  • vai nätti, minkälaiset poskipäät, roikkuvan ja kiiltävät jo tuossa iässä.

    Äänestä

Maksettu juttu, kyllä se maksajataho selviää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Thiisrape kirjoitti:

Isällä komea puku. Eurooviisut suvakeilla meni penkin alle kuotenkin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu