Sinusta mies ja olet mielessäni pitkän pitkän aikaa pahojen mahanpohjan reaktoiden kautta... Voi että tykkään sinusta. Tilanteemme ei ole mikään ihanteellinen, mutta silti näen, että tunne olisi molemminpuoleinen. Aiheutat minussa ihan ihmeellisiä tuntemuksia ja kaikki sinussa on niin ihmeellistä ollut alusta saakka. En vaan voi sille mitään, että näytät niin hyvältä ja vaikutat niin ihanalta silmiini.
Yksi hiushaituvainenkin
Oletaivanihana
20480
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
Kerro ihmeessä lisää. Missä, milloin ja mitä?
Siellä missä yleensä näemme ja pohjoiseen päin menee aloitus.
Tykkään ja välitän. olet todella upea. Sinun silmäsi loistavat kilpaa hymysi kanssa. Mikä parasta ,että olet niin luonnollisen mukava. Niin, tämä tilanne harmittaa, enkä ole voinut kertoa tunteistani.
Vielä kun olisit hän. Kerro hänestä jotain?
Vaikea sanoa. Minulla on vain sellainen hyva tunne sinusta. Odotan sinulta jotain pientä aloitetta.
Onko häneltä näkynyt se, että voisi ja haluaisi tehdä aloitteen? Entä jos on epävarmuutta sinun puolesta vielä pelissä?
En ole osannut tulkita. Jatko on enimmäkseen hänestä kiinni.
Entä jos hän ajattelee samoin? Jääkö silloin tulevaisuutemme kokematta?
Toivottavasti ei sen takia jää kokematta.
Niin minäkin toivon.
Mahanpohjareaktiot johtuu vain kiimasta, mutta rinta/sydän-alueen reaktiot oikeasta ihastumisesta. Jos kumpiakin silloin tietysti kummmastakin kyse.
On kumpaakin.
Onpas ihanasti sanottu ja vielä pohjoisen miehelle. Tässä on jotain kummaa taikaa. Tykästyminen toisiimme. Siitä on liian kauan aikaa. Tuntuu silti niin hyvältä. Toivottavasti energiamme kohtaavat vielä, niinkuin silloin kerran. Sait minussa jotain huomattavaa kohentumista aikaan, nainen.
Kuinka kauan siitä on? Vuosia vai kuukausia? Olet varmaan huomannut, että tunteeni eivät ole vieläkään loppuneet. Mieleeni on jäänyt se molemminpuoleinen vetovoima. Vaikea sitä on näyttää, koska ei ole kivaa jos olenkin vain kuvitellut kaiken.
Lisään vielä, että en tiennyt mitä hän ajatteli hetkessämme. Hän vaikutti niin neutraalille ja itse olin ihan sekaisin.
Vajaa vuosihan siitä on.
Kuinka paljon vajaata?
Samoin sinä tunne on molemminpuolinen.
Toivon niin! :)
Tämä on vain sinulle.