Mun suurin unelma

Joo siis mun suurin unelma olis saada puristella jonkun tytöön rintoja ja persettä... Ite oon 11v poika... Ketään?
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei, kukaan mies ei ole päässyt puristelemaan naisen rintoja. Itse asiassa ennen 1900-lukua naisten rintojen puristelu aiheutti vakavia tarttuvia tauteja kuten tuberkuloosia ja kuppaa. Suosittelen harjoittelemaan puristelua miesten kesken, jolloin naisten iholla olevat bakteerit eivät ole vaaraksi, tai sisarusten/vanhempien kanssa jolloin perheen sisäinen vastustuskyky pitää huolen siitä, että et sairastu.

Äänestä

siinäpä vasta unelma

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Poika11_ kirjoitti:

Joo siis mun suurin unelma olis saada puristella jonkun tytöön rintoja ja persettä... Ite oon 11v poika... Ketään?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu