Kysymys teille naiset, joille koolla ei ole väliä!

joku-mies-vain

Sen sjiaan, että väitellään jatkuvasti siitä, onko miehen peniksen koolla (paksuus tai pituus) merkitystä ei ei, niin katsotaan asiaa rakentavammin:

Mikä tekee yhdynnästä tyydyttävän sinulle nainen, vaikka miehellä ei olisikaan iso penis?

Vastauksia mieluiten yli 30 v naisilta.

18

787

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Namiskus

      No se kivikova kulli. Seukkasin miehen kanssa, jolla on mikropenis. Levossa pilkisti vähän karvojen seasta, kasvoi 8 - 9 cm mittaiseksi, oli normaalin paksuinen ja hirveän kova! Aivan kuin kaikki se veri, joka on varattu menemään isompaan kulliin ja tekemään sen kovaksi oli pakkautunut pieneen. Ja ikää miehellä 50 . Tietysti eniten ratkaisee muut taidot.

      • Mies30vpohjoisesta

        Mulla on kivikova kulli. Nukkumaan mennessä toisinaan kun ajattelen naisia ihonmyötäisine trikoineen, ja kun käännyn mahalleen, tuntuu kuin muna työntyisi patjasta läpi.


    • Uuuuuhj

      Työnnä löylykauha perseeseen.

      • traktorillaavitansisään

        Kokeileppa paalipiikkia välillä, heitä se löylykauha helevettiin


      • sdfghhjk

        Löylykauha perseeseen


      • Löylykauhallapäähän

        Pistolapioa vaan hanuriin


      • dxxxfgg

        Heinäseiväs rectumiin


    • Nti_31v

      Koko tekee minuun kiihottavan vaikutuksen.
      Mitä pidempi ja paksumpi, sellaista haluaisin.

      • xxfggh

        Etkä halua kun löylykauhan perseeseen hönö


      • jarppi193

        ihan mielenkiinnosta mistäpäin kys. neito on ;)?


    • Juuri niin....koko kiihottaa!

      • nnbbvhhhh

        Ei kun löylykauha rectumiis


    • normaali111

      Jos se on pieni, ei oikein tunnu miltään, pitää sitten ottaa muut keinot käyttöön.

      • cffghhh

        Esim löylykauha perseeseen


      • taidat itse pyöritellä sitä kauhaa siellä,kun se noin kiinnostaa..


    • Todellakin30

      Se että lähtökohdat on oikeat. Ennen kuin toista edes näkee ilman vaatetusta on oltava se the kipinä. Jos katse, kosketus, sanat saa kirjaimellisesti märäksi niin siitä on hyvä siirtyä eteenpäin.
      Mutta se ei riitä kuitenkaan.

      Pitää osata kiihottaa niin paljon että paikat turpoaa. Vaikka itse olen synnyttänyt aika monta kertaa niin tarpeeksi kiihottuneena sormikin tuntuu.

      Se ei koske pienen elimen omaavia vaan kaikkia, että pitää osata alkutoimet hoitaa, mielummin niin että nuolee ja jos fistaus on jees niin sillä ihan orgasmiin asti niin yhdynnässä sitä on helpompi jatkaa. Parastahan seksi on silloin kun saa monesti. Tosin oon huomannu että miehelle voi tietää käsin ja suun avulla hoideltu nainen hyvin nopeaa tulemista..liekö liian kiihottavaa se katseleminen ja tunteminen ilman että itse on vielä edes sisällä?

      • jopasjotakin_

        Jaa että nyrkkinaintia alkuun ja sitten vasta omaa pippeliä, kyllä kyllä.


    • 15_16

      Kyllä sillä koolla on väliä, valitettavasti. Suuseksi ja sormetus on ihan jees, mutta mikäli kalu on pieni, jää sellainen olo että hommat ovat jääneet puolitiehen. Mulle nimenomaan pituudella on väliä - olen sen verran tiukka, että kovin paksu penis vain sattuu.

      Omakohtainen kokemus: kerran olin miehen kanssa, jonka penis oli varmaan vain jotain 5-7 cm pitkä erektiossa. Ei niistä hommista oikein tullut mitään, mies lipsui sisältäni koko ajan koska lyhyt elin ei tietenkään kiihkeimmissä työnnöissä pysy sisällä. Yritin hienovaraisesti vihjaista, että voisin kivuta päälle (siinä asennossa saa peniksen pysymään sisällä lantionpohjalihasten avulla "tasaisella imulla"), mutta tyyppi ei halunnut kuin lähetyssaarnaajaa tai takaapäin.
      Sen session jälkeen oli kyllä sellainen olo, että nyt tarvitsee kunnon panoa. Aivan älytön pettymys.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ootko nainen noin mustis musta

      Onhan se toki imartelevaa kun olet kaunis ja kaikkea muutakin, mutta ehkä vähän kummallista, kun ei varsinaisesti olla t
      Ikävä
      74
      5518
    2. Sen kerran kun siellä käyn

      Voisit olla paikalla💚💛☘️
      Ikävä
      35
      3071
    3. Kumpa tietäisin. Miehelle.

      Vieläkö toivot jotain viestiä, vai suutuitko taas...kun...🤔
      Ikävä
      40
      2684
    4. Ajattelen sinua tänäkin iltana

      Olet huippuihana❤️ Ajattelen sinua jatkuvasti. Toivottavasti tapaamme pian. En malttaisi odottaa, mutta odotan kuitenkin
      Ikävä
      27
      2045
    5. Kauan säkin jaksoit

      Minun perässä juosta. Kunnes pahoitit mielen. Kuinka monta anteeksipyyntöä olet vailla? 🧐
      Ikävä
      40
      2032
    6. Miksi kaipaat

      Ja olet elämässäni vielä kaiken tämän jälkeen? Eikö kaikki ole jo selvää välillämme?
      Ikävä
      29
      1859
    7. Sä olet nainen kuuluisa..

      ..etkä mitenkään hyvällä tavalla.
      Suhteet
      95
      1822
    8. Joel Harkimo ja Janni Hussi eroavat

      Tämä on ilon päivä 😊
      Kotimaiset julkkisjuorut
      174
      1752
    9. Mietin tässä T....

      Oletko jo kesälomalla.?Keli on ihanaa, ja sinä nautit veneilystä.... Edelleen käyt mielessä.... En ole unohtanut sinua..
      Suhteet
      24
      1478
    10. Miehelle...

      Oliko kaikki mökötus sen arvoista? Ei mukavalta tuntunut, kun aloit hiljaisesti osoittaa mieltä ja kohtelit välinpitämät
      Ikävä
      94
      1240
    Aihe