Kysymys teille naiset, joille koolla ei ole väliä!

joku-mies-vain

Sen sjiaan, että väitellään jatkuvasti siitä, onko miehen peniksen koolla (paksuus tai pituus) merkitystä ei ei, niin katsotaan asiaa rakentavammin:

Mikä tekee yhdynnästä tyydyttävän sinulle nainen, vaikka miehellä ei olisikaan iso penis?

Vastauksia mieluiten yli 30 v naisilta.

18

801

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Namiskus

      No se kivikova kulli. Seukkasin miehen kanssa, jolla on mikropenis. Levossa pilkisti vähän karvojen seasta, kasvoi 8 - 9 cm mittaiseksi, oli normaalin paksuinen ja hirveän kova! Aivan kuin kaikki se veri, joka on varattu menemään isompaan kulliin ja tekemään sen kovaksi oli pakkautunut pieneen. Ja ikää miehellä 50 . Tietysti eniten ratkaisee muut taidot.

      • Mies30vpohjoisesta

        Mulla on kivikova kulli. Nukkumaan mennessä toisinaan kun ajattelen naisia ihonmyötäisine trikoineen, ja kun käännyn mahalleen, tuntuu kuin muna työntyisi patjasta läpi.


    • Uuuuuhj

      Työnnä löylykauha perseeseen.

      • traktorillaavitansisään

        Kokeileppa paalipiikkia välillä, heitä se löylykauha helevettiin


      • sdfghhjk

        Löylykauha perseeseen


      • Löylykauhallapäähän

        Pistolapioa vaan hanuriin


      • dxxxfgg

        Heinäseiväs rectumiin


    • Nti_31v

      Koko tekee minuun kiihottavan vaikutuksen.
      Mitä pidempi ja paksumpi, sellaista haluaisin.

      • xxfggh

        Etkä halua kun löylykauhan perseeseen hönö


      • jarppi193

        ihan mielenkiinnosta mistäpäin kys. neito on ;)?


    • Juuri niin....koko kiihottaa!

      • nnbbvhhhh

        Ei kun löylykauha rectumiis


    • normaali111

      Jos se on pieni, ei oikein tunnu miltään, pitää sitten ottaa muut keinot käyttöön.

      • cffghhh

        Esim löylykauha perseeseen


      • taidat itse pyöritellä sitä kauhaa siellä,kun se noin kiinnostaa..


    • Todellakin30

      Se että lähtökohdat on oikeat. Ennen kuin toista edes näkee ilman vaatetusta on oltava se the kipinä. Jos katse, kosketus, sanat saa kirjaimellisesti märäksi niin siitä on hyvä siirtyä eteenpäin.
      Mutta se ei riitä kuitenkaan.

      Pitää osata kiihottaa niin paljon että paikat turpoaa. Vaikka itse olen synnyttänyt aika monta kertaa niin tarpeeksi kiihottuneena sormikin tuntuu.

      Se ei koske pienen elimen omaavia vaan kaikkia, että pitää osata alkutoimet hoitaa, mielummin niin että nuolee ja jos fistaus on jees niin sillä ihan orgasmiin asti niin yhdynnässä sitä on helpompi jatkaa. Parastahan seksi on silloin kun saa monesti. Tosin oon huomannu että miehelle voi tietää käsin ja suun avulla hoideltu nainen hyvin nopeaa tulemista..liekö liian kiihottavaa se katseleminen ja tunteminen ilman että itse on vielä edes sisällä?

      • jopasjotakin_

        Jaa että nyrkkinaintia alkuun ja sitten vasta omaa pippeliä, kyllä kyllä.


    • 15_16

      Kyllä sillä koolla on väliä, valitettavasti. Suuseksi ja sormetus on ihan jees, mutta mikäli kalu on pieni, jää sellainen olo että hommat ovat jääneet puolitiehen. Mulle nimenomaan pituudella on väliä - olen sen verran tiukka, että kovin paksu penis vain sattuu.

      Omakohtainen kokemus: kerran olin miehen kanssa, jonka penis oli varmaan vain jotain 5-7 cm pitkä erektiossa. Ei niistä hommista oikein tullut mitään, mies lipsui sisältäni koko ajan koska lyhyt elin ei tietenkään kiihkeimmissä työnnöissä pysy sisällä. Yritin hienovaraisesti vihjaista, että voisin kivuta päälle (siinä asennossa saa peniksen pysymään sisällä lantionpohjalihasten avulla "tasaisella imulla"), mutta tyyppi ei halunnut kuin lähetyssaarnaajaa tai takaapäin.
      Sen session jälkeen oli kyllä sellainen olo, että nyt tarvitsee kunnon panoa. Aivan älytön pettymys.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. S-kauppa nosti hintoja, K-kauppa laski

      Elintarvikkeiden arvonlisävero laski vuodenvaihteessa 13,5 prosenttiin. S-kauppa siirsi alennuksen suoraan katteisiin pi
      Maailman menoa
      67
      5927
    2. Vilma Nissinen pyytää anteeksi rasistisia lausuntojaan

      Nöyrtyi kuten persut yleensäkin. On kyllä noloa tuollainen vätystely, kun ei ole miestä seisoa omien lausuntojensa takan
      Maailman menoa
      349
      5749
    3. Hiihtäjä Vilma Nissisen kommentit aiheutti paniikkia

      ja hernettä vedettiin nenään. Nissinen kertoi torstaina haastattelussa, kun häneltä kysyttiin, että tykkääkö hän hiihtä
      Maailman menoa
      93
      4731
    4. Huuto yltyy persujen piirissä Venezuelan johdosta.

      Kohta kakofonia yltyy kun persut tajuavat mitä Venezuelassa tapahtui. Von den Leydenki jo kipuilee kuten persut EU:ssa y
      Maailman menoa
      12
      2235
    5. Ikävä uutinen uudesta Unelmia Italiassa kaudesta - Iso pettymys tv-katsojille!

      Unelmia Italiassa -sarja kertoo Ellen Jokikunnaksen perheen elämästä Suomessa ja Italiassa. Nyt Ellen on kertonut tuleva
      Tv-sarjat
      18
      2048
    6. Nyt ottaa persua pattiin: sähköauto joulukuun myydyin

      🤣 prööt prööt pakoputkellaan pörisevää persua ottaa nyt saamaristi pattiin, kun paristoilla kulkeva sähköauto on noussu
      Maailman menoa
      52
      1952
    7. Ovatko Perussuomalaiset kommunisteja?

      Toiset sanovat että ovat, toiset sanovat että eivät. Ainakin heillä on paljon sen aatteen piirteitä, koska haluavat kont
      Maailman menoa
      43
      1870
    8. Martina vuokraa yksiötä

      Nyt on tarkka'ampujan yksiö vuokrattavana 800 e. Toivottavasti löytyy hyvä asukas.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      251
      1211
    9. Jokaisella tytöllä on supervoimansa

      Millaisia ajatuksia artikkeli herättää? Mainos: Dove | ”Itsetuntoni oli ihan romuttunut” – Peppina Rosén haastaa tavan
      Sinkut
      203
      1114
    10. Voi kauhiaa: keikkapaikat keikahtavat juopottelun puutteessa!

      Vai ei tule rahaa artistille viinanmyynnin vähennyttyä. Missähän muualla kannattavuus korreloi myrkyn imemismäärän ka
      Maailman menoa
      64
      1061
    Aihe