Kiitos taas

Olipas hyvät ruoat, ja mukava tapaaminen vaakunassa. Nyt taas mökillä Iitissä. Kesä aloittaa tuloaan, ja pääkaupunkiseudun hulinasta välillä pois. Onpa mukava tulla aina tänne. :)
251
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Pitikö ihan itse kustantaa Vaakunan sapuskat vai tarjosiko jokin rakennusliike?

Äänestä

Kiitos pillustasi....oli kivaa mulliganssissa =) tule pian uudelleen...=)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pienirutistusvielä kirjoitti:

Olipas hyvät ruoat, ja mukava tapaaminen vaakunassa. Nyt taas mökillä Iitissä. Kesä aloittaa tuloaan, ja pääkaupunkiseudun hulinasta välillä pois. Onpa mukava tulla aina tänne. :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu