Kun olin 12v poika eikä ollut rahaa, ja mun vanhempani antoivat hyvin huonosti rahaa mulle. Niinpä rupesin myymää/vuokraamaan itseäni muille ihmisille. Mun asiakkaani olivat hyvin tyytyväisii mun palveluuni, multa ne saivat ottaa vaatteeni pois ja tehdä mitä vain tahtoivat. Ja kun mun omani vanhempani olivat piiskanneet mut, niin minä tiesin että nyt kun menen asiakkaan luokse ja ne ottavat multa housut pois ja näkevät että mut on piiskattu valmiiksi, niin saan heiltä samaa lääkettä lisää. Ja myöskin sain piiskasta tai remmistä, eikä ollut harvinaista että jokainen joka oli paikalla antoi pojalle selkään. Ja monta kertaa kiusasin mun äitiäni tahallani perjantaina, ja äitini hermostui minuun ja antoi selkään. Ja lauvantaina antoi asiakkaani selkään ja sunnuntaina oli mulla rahaa mitä tuhlata. Mun asiakkaani sanoivat että on hyvä kun on poika jolta voi ottaa housut pois kun vain tekee mieli. Ja ne hakivat mut koulustani monta kertaa. Ja pojalta housut pois ja tarkastus päälle. Kun olin 16v-22v välissä minut laitettiin naimaan monta kertaa jotain naista, ja ukot katselivat vieressä kun poika nussi naista. ja joka kerta kun laukesin otin pelini ulos reijästä laukauksen jälkeen, Ja ukon tarkastivat mun pelini, runkkasivat muutaman kerran ja laittoivat takasin pillun sisälle. Nyt nussit poika, me ollaan maksettu sulle siintä että sä näytät meille miten sinä nussit. Ja minähän näytin, ja kun pelini teki lakon otin itseni irti ja nousin yläs ja kävin selälleni ja ukon tarkastivat mun pelini. Ja lopuksi oli pesun ja tarkastuksen vuoro.
Itsensä myyntiä
Maksettupoika
2
2380
Vastaukset
Hassua miten jotkut aikuiset ovat kiinnostuneita teinipyllystä. Jotkut jopa nauttivat nähdessään jonkun toisen käyttävän nuorta peppuani.
Kirjoittele jos haluat.TET-harjoittelun kautta kesätöihin...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit405291Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa
sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT3994551Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1483829KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti1483066Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla
Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku132520Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei212292Huono päivä
Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja182068Lindtman haluaa leikata Kela-korvauksista...oho!
Antti Lindtman sanoo Kauppalehdessä, että vuodesta 2028 voi tulla erittäin hankala, mikäli nykyinen hallitus ei tee riit1511992- 1231910
Typeryyttä
Se on kummallista, kun kaksi ihmistä tuntee selittämätöntä vetoa toisiinsa, mutta eivät vain pääse toistensa luokse. Mik1241469