Jälleen kerran yksi helluntai ilman heilaa :(
En kyl koskaan taida tottua heilattomuuteen.
En kyl koskaan taida tottua heilattomuuteen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Vaikeaahan se tässä itse kullakin tuntui olevan;) Mut kun ei ole liian taikauskoinen niin mikään ei estä etteikö ehtisi juhannusheilan löytää. Eihän vielä ole edes kesäkään, ihmiset vielä osin kohmeessa.
Älä huoli, itsellä ei edes ajatustakaan kenestäkään toisesta, tunteet niin pinnassa vielä nykyisenkin jäljiltä, niin jäin minäkin ilman häntä. Miksi teki niin pashasti?
Ei ole koskaan ollut heilaa helluntaina.
Vitun väliä, ei nykynaisista ole mihinkään ja jos omasta ikäluokasta valitsee niin ovat jo pilalle pantuja, moniongelmaisia, pentuja omaavia, lihavia jne. jne.
Yksin olemiseen tottuu ja ne unelmat yms. häviää kyllä aikanaan kun kokee vain suhteissa paskaa sekä kipua niistä joista ei tule mitään.