ensimmäinen paikkakunta missä kokeiltaisiin Sharia-lakia. Määräaikainen kokeilu, esim. kolme-kuusi kuukautta vaikka kesäkuun alusta alkaen. Voin vakuuttaa että kukaan ei pettyisi eikä sen jälkeen kukaan enää haluaisi palata entiseen rillumarei-kulttuuriin.
Miksei Lieksa voisi olla Suomessa
Shariakoe
794
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Shariaahan nuo oln käyttänyt ja sitä pakoon juosseet, kun se lieksaan laitetaisiin pystyyn mihinkäs sitten juostaisiin sitä pakoon, tulijoilla on kuulkaas ressukat valtaus mielessä tulleet meitä hallitsemaan jotta aikanaan kyllä sarialla veetään veriä pakkiin jos sinneasti pääsevät aikeitaan toteuttamaan.
Lontoohan on nyt oiva näyte mulimisoitumisesta, ensin juoksivat mukamas pakoon kotimaistaan kauheuksia ja nytkun pormestariksi lontooseen valittiin näiten kultuurin muslimi ruvetaan käytäytymään myös sen mukaisesti mitä näitten lähtökulttuureissa raakala tyylillä ja omahyväisesti.
Valehtelet !
Totuutta ei voi muuksi muuttaa -ehti ja opi näkemään totuus touhusta.
Monissa lehisäkin ollut.........
Mitä niissä lehissä sitten on ollut? Luen kyllä monia lehtiä minäkin mutta en ole huomannut mitään erikoista. Onko Lontooseen määrätty jo sharialaki voimaan vai annettu lupa raiskata kaikki yksin liikkuvat naiset ja tytöt?
Periksille hunnut, niin ei tarvitse muitten nähdä niitten naamaa!
Suomen sosiaaliturva houkuttelee myös ISISin sotilaat Suomeen täysihoitolomalle:
http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/2016050121500311_ul.shtml
Siis eniten Allahin sotureita muslimien määrään nähden eli Suomen muslimit kaikkein radikalisointuneimpia.
Välillä käydään Suomessa lepolomalla ja palataan taas taisteluun:
Supon päällikkö: Isisin riveihin lähteneet matkustaneet edestakaisin Suomen ja Syyrian välillä
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2016051621571624_uu.shtml