MASKUN TEATTERI?

Kuka tietää miksi kesäksi aiottu esitys onkin peruutettu?
6617
2Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Koska kukaan ei vaivaudu vastaamaan niin päättelen itse:Kulttuuriväen taiteilijatempperamentit ovat räiskyneet.

1Äänestä

ISIS?

Äänestä

Eiköhän siellä paras äijä heittäny lusikan nurkkaan.

Äänestä

Paska henkilökunta?

1Äänestä

jalmari kävi sie

Äänestä

Onko teatteri lopettanut toimintansa?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Bäxe kirjoitti:

Kuka tietää miksi kesäksi aiottu esitys onkin peruutettu?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu