Kysykää huoralta mitä vaan....

lupaan vastata jos ehdin töiltäni...
4124
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Miksi et kohtaa traumojasi ja löydä sitä ihanaa ihmistä joka olet? Ala arvostamaan itseäsi ja silloin voivat muutkin arvostaa Sinua!

Äänestä
  • Niinhän minä juuri teenkin.:)

    Äänestä

Täällä mieshuora. Palkkani saan keräämällä pulloja koska live pervoiluni ei elätä niin joudun vesipaastolle välillä. Olisiko vinkkejä saada paremmat tulot?

Äänestä
  • Persettä jakoon niin eiköhän se sillä hoidu.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


rohkeastivain kirjoitti:

lupaan vastata jos ehdin töiltäni...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu