Jos otit sen ilkeilynä mitä sanoin

niin se ei todellakaan ollut sitä vaan ihan päinvastoin!
4271
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Niin vissiin. :(((((

Äänestä
  • Kannattas ny vaan uskoa.

    Äänestä

Edes kiinnosta. Ei Oo koskaan kiinnostanutkaan.

Äänestä

Oudolta jos voi pitää ilkeilynä päinvastoin tarkoitettua tekstiä, mikä niissä voi olla yhteistä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kuulepasnyt kirjoitti:

niin se ei todellakaan ollut sitä vaan ihan päinvastoin!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu