Pitäjän suurin pylly?

Olisko kaupungintalolla?
20552
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 20

Vanhimmat

Sairas aloittaja, mene ylälatvan lääkärille!

Äänestä

Tyypillinen pyhäkäs tuo late...

Äänestä

Kävin siinä kampaviineri kahveella.

Äänestä

kummalla Lie Suurin Onko Malilalla Vai Tyynellä he he he

Äänestä
  • Kyllä pitää olla ihmisen hävytön!!

    Äänestä

Pyhäjärvisyyttä parhaimmillaan, mitä isot kirjoittaa edellä, sitä pienemmät perseestä.

Äänestä
  • kun eivät muusta kykene. Sairasta.

    Äänestä

Äänestetään, Dyyne vai Laila?

Äänestä
  • Oletko kitkerä, rakkikoiralauman täyttönä pylkyttävä "naisihminen," kun ilkeät ykisittäin irvistellä ulkommuotoa, luojan luomusta?
    Jos olet "mies", olet hidaspuheinen, ehkä heikkomielinen. Oletkohan tumputtaja?

    Äänestä

  • Luojan luomustakin voi muokata.

    Äänestä

On se ja vielä miehellä! Mikä häpeä!

Äänestä

Eipä löydy kardashianin voittanutta !teiltä sieltä perältä;

Äänestä

Oiskoon se Selänteen johtajissa.

Äänestä
  • Esittäkää tällaiseen menoon Selänteen henkilöstö ja hallintojohtajaa, niin ei mene pieleen. Perkele! Sana sanotaan niinkuin se on.

    Äänestä

Pankaa alulle pitäjän suurimman kusipään haku. Itseni pois lukien tälläkin palstalla on monta hyvää ehdokasta.

Äänestä

Voi,voi polosia. Mistä se nyt kenkä puristaa kun pitää heitellä ala arvosia juttua ja ihmisiin kohdistuvia herjoja. On tainut äiteen pikkupojilla käydä kuten hepokatilla aikanaan ollessaan maantiellä pokoittain jala, jallaa jala jala vei...Onkohan hamapaan pesun aika ja juuriharjaalla suu. Sanovat ennenvanhaan näin ku män alapääjuttuloihin.
Aikuisia ihimisä ja kehtaatte.Hävetkää......

Äänestä

no, mulla ainaski on kylän suurin kypärä. muusta ei tiijä.

Äänestä

Taasko pyllynmittaja heräsi. Ota mitta mukaan ja ala selvittämän asiaa jos kerran kiinnostaa. Jokainen itse ahterinsa kantaa, oli se sitten iso tai pieni.

Äänestä

OnOn minä MITTASIN HEHEHEHE en nyt kerro tulosta. ARVOO!

Äänestä
  • Työnnä se mittakeppi perseesees.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


LautaLate kirjoitti:

Olisko kaupungintalolla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu