Vieläkö Kylpyläsaari Camping on juopporetkujen läpi yön mölypaikka, kuten googlehaku antoi ymmärtää takavuosien menosta?
Majoituksesta kesäviikonlopuksi
juurille
12681
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Pitäisikö olla lestasikojen kutupaikka?
Eteläsuomalaisten matkaajien kirjo on laajempi kuin vaihtoehdot a) juopot, b) lestadiolaiset.
olis kiva tietää itekki että onko mikään muuttunu ku omistajat vaihtu? eipähän tarvi sitä yhtä hapannaamaa katella
Mistä sitä kukaan vielä tietää mikä on muuttunut,kun ei yhtään kesää ole vielä uudet pitäjät siinä olleet. Sitten näkee,täytyy malttaa odottaa.
kylpyläsaaren entinen meininki oli ihan riittävän hyvä
ei juopottelu häirinnyt koskaan, sitäpaitsi raivoraittiit ovat usein ikävimpiä ja luihuimpia seuralaisia
vasta nyt hän saaressa oikeen kännäys pääsee suosion huipulle
kun Sipilä vapautti anniskelun täydellisesti
hallituksen suurin saavutus, vapaa alkoholi
kyllä tätä onki ootettu
Voithan sinä tiukkapipo tekopyhä lesta pysyä kotonas lapsikatraas kanssa.
Juopottelu siellä jatkuu kuten ennenkin, eikait semmonen mikään leirintäalue ole, mölyä piisaa !
Hallelujaa aamen. Asiantuntijat ovat puhuneet
Juopottelu kuuluu asiaan. Mikä sen mukavampaa kuin kännit kauniissa Suomen suviyössä? Kunnon älämölökin kuuluu Suomen kesään. Hurskastelijat pysykööt sisätiloissa
Nythän se vasta hyvä juomapaikka onkin, kun iso terassi ja A-oikeudet eli saa tiukkaakin viinaa Yes!
yks rento paikka sais olla kireässä kylässä