Yöpymisiä/majoitusta meidän yrityksen vieraille, uudelle maijoituslaivalle. Muistaisivat meillä käyntinsä ja Iisalmessa yöpymisensä loppuelämänsä. Yhteystietoja julki!
Milloin voi tilata?
Vieraanvarainen
9223
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Toivottavasti virkamies tekee nopeasti kansakuntaa ja yrittäjien puolesta puhuvan päätöksen. Ettei vaan käy niin kuin Ellingrillin kohdalla, kansa halusi, virkamiehet vittuillessaan eivät?
Nyt kyllä näyttää siltä, että virkamiehet haluaisivat, mutta ranta-asukkaat eivät... Ei se proomu mitään näköalaa vie!
Minä asun rannalla ja olisi upeaa, mitä enemmän satamassa olisi/kävisi laivoja. Ilman hotellilaivaa satama on aution oloinen. Sen kera satama saattaisi saada, muitakin venekuntia vierailemaan.
No ei todellakaan. Naurattaa jo ajatuskin että tuommoinen pikkuinen purkki pimentäisi nyt koko rannan asukkaiden järvinäköalan. Mikä ihmeen mummola se
rannan seutu pitää olla, ei saa ajella yöllä autoillakaan(onko se voimassa vielä?,) Kaupunkilaisiako nämä väittävät olevansa. Pitäisiköhän käydä jossain oikeassa
kapungissa katsomassa, onko yleiset tienoot rauhoitettu muutaman asukkaan
omaksi pihaksi jossa on läpikulku kielletty.
Reittiristeilyt Iisalmessa lakkaavat: Princess Anne väistyy epävarman hotellilaivan tieltä.
Oliko riitainen ero näillä ? Eivätkös olleet ennen pariskunta näiden omistajat ?
Huolettaa vain, että ei kait laiva jää ruostumaan jos taloudellinen tilanne huonontuu. Yhden miljonäärin laiva jäi ruostumaan satamaan. Ei ollut varoja edes hinata romuttamoon.
Reittiristeilyt ei lakkaa Princess Anne on tulossa 9.7-30.7 Roll risteilyt sivuston mukaan. Onko väärän tiedon levittäminen tarkoitushakuista nimimerkillä Hohotelli
Tuleeks naisia myös naisii ?
Tervetulloo vaen Ismo satamaan.