Onko teilläkin miehet

raiskausfantasioita...???
5139
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Joo vois tulla joku seksikäs nainen raiskaa kun alkaa kyllästyttää tuo näkymätön raiskaus. Voisin melkein perua vesipaaston.

Oon vaan niin vammanen, heikkolahjainen vajakki ja mielisairas maailmanmenoa palstan mukaan niin tuskin näin tapahtuu. Saisin maapallon vihat päälleni jos menisin töihin. Ihan vitun rumakin runkkari joka katselee yksinäisenä 4 seinän ympäröimänä netistä naisten kuvia netistä.

Niin vihattu että saa vain litistettyjä tölkkejä mitkä ei mee millään pullokoneeseen.

Onneksi sen verran tajuan että pyrin pysyy pois tieltä vesipaastolla enkä nosta tukia muuta kuin vankilani vuokraan.

Äänestä
  • Jaahas älä nyt tollaisia toivo. Voi vielä tapahtuu.

    Äänestä

on , kuinka niin

Äänestä

Ei ole mielessä, mutta olen kerran lähes joutunut kun kolme naista piiritti minua.
Ulkomailla ja ne oli varmaa jossakin huumeessa:(

Äänestä

Inhoan väkivaltaa. Vastaus on siis jyrkkä ei. Miksi pitää raiskata? Eikö muuten muka naista saa. Höh

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ettähanurisoisi kirjoitti:

raiskausfantasioita...???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu