Missä paras palvelu, oleskelutilat yms?
Iisalmen huoltoasemat
asdfsdhersh
10690
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Ympäristöä ajatellen parhaiten itse viihdyn teboililla vaikka kahvilla. Shellin simpukka-asemalla on taas paras autopesu koko kaupungissa!!! Ja bensiini edullista ja riittoisaa. Abcstä en pidä niin paljon kun on semmonen iso paikka se... Itse viihdyn pienillä huoltamoilla kahvitellen ja aikaa kuluttaen. Paras on se josta huokuu edes jollain tapaa 70-luku :)
Minä en aikaani kuluttele kahvilla istuessa. Minä menen töihin! Huoltoasemista paras on Nopari ja toiseksi paras TB. Muut ovat ravintoloita, joista tosin voi iskeä pikkupimuja?
Neste tai Nopari .
Nesteellä kiimasia akkoja töissä
Millä huoltsikalla on parhaat perseet myyjillä
Tietysti persujen piirikonttuurissa noparilla!
Ennen nopari omistajan vaihdoksen takia nykyään täysi nolla . Johtaja kyttää asiakkaan kahvinjuontia ja Maarit ainoa asiakaspalvelija tuossa Erosen puljussa .
Töböilillä käy ( VKK) Valta Kuuluu Kremlille jäsenkortti. Ei jatkoon.
Teboili iisalmessa ennakoi venäjän hyökkäyksen jo hyvissä ajoin ja pisti ovet säppiin.
Jos et taaskaan muistanut niin "juhollahan" ne makeimmat naurut naurettu.