Katri Sorsa tunnettaan suomen idioottiäitinä, silikonibimbona, tosi tv höppänänä ym..
Joka julkaisee ja kertoo intimihetkistä jossa lapsi mukana, hän jakelee neuvoja milloin mistäkin vaikka on itse henkilö joka ei osaa eikä tajua mistään mitään ja joka pitäisi ottaa huostaan!
Nyt Katri on seonnut ja saanut hermoromahduksen omaa tyhmyyttään,kuten monesti ennekin! Katri ymmärtämättömyydessään syyttää kaikkea muuta ulkoista, paitsi tietysti itseään.
Näin se menee Suomen IdioottiÄidillä Katrilla.
http://www.seiska.fi/Viihdeuutiset/Hermoromahduksen-saanut-perhebloggari-huusi-taaperolleen-Nyt-vu-se-paa-kiinni-/1103966
Joka julkaisee ja kertoo intimihetkistä jossa lapsi mukana, hän jakelee neuvoja milloin mistäkin vaikka on itse henkilö joka ei osaa eikä tajua mistään mitään ja joka pitäisi ottaa huostaan!
Nyt Katri on seonnut ja saanut hermoromahduksen omaa tyhmyyttään,kuten monesti ennekin! Katri ymmärtämättömyydessään syyttää kaikkea muuta ulkoista, paitsi tietysti itseään.
Näin se menee Suomen IdioottiÄidillä Katrilla.
http://www.seiska.fi/Viihdeuutiset/Hermoromahduksen-saanut-perhebloggari-huusi-taaperolleen-Nyt-vu-se-paa-kiinni-/1103966
Vastaukset 12
Vanhimmat
Toi nainen on täys idiootti. Miten sen ukko jaksaa katsoa sitä?
Mikä tota vaivaa kun se on jatkuvasti seonnnut ? Onko sille äitinä olo vähän liikaa ja ei oikein hallitse sitä??
Hulluhan se on selkeästi ja sen näkee siitä ja sen jutuista.
Katrilla niin sekoja netti juttuja että ihme et se on vielä siviilissä eikä hullujen huoneella.
Varsinkin lastenkasvatuksesta ja yleensä muustakin elämästä.
Mutta niinhän se menee nykyään sekot sekoilee jonkun aikaa kunnes ne pimahtaa kokonaan ja joutuu hoitoon.
Älkääs nyt. Jokunen aika sitten häntä vertasitte Jassuun ja oli niiiin ihana nainen. Kirjoitti paljon parempia blogejakin. Kaikessa suhteessa tyrkyistä parhain, mutta ettehän te muista enää, mitä kirjoititte.
Katri on selittämässä sekojaan täällä, ei edes itse oikein ymmärrä mitä sekoilee!
Hullu Katri mene hoitoon.
Noille kaikille silikonibimboille on myös yhteistä tuo aivottomuus. Ihankuin aivotkin olis pumpattu jotain ainetta täyteen, kun tuo vähäinen järki ei pelaa yhtään.
Oon kauhulla lueskellut sen blogeja. Ei ole ihan terveellä pohjalla ollut äitiyden suhteen koskaan. Lapsi oppii pienestä asti olevansa perheen pää, jos kaikki pyörii vain lapsen ehdoilla. Isikin saa mennä sohvalle nukkumaan koska lapsi saa omia äidinkin itselleen. Niin sitä kasvatetaan pieni diktaattori ja sekä lapsi että vanhemmat ovat tyytymättömiä.. Onneksi siellä on ihan järkeviä ja kokeneempia mammoja ollut kommenttiosiossa vähän neuvomassa häntä, eri asia sitten suostuuko noin yksinkertainen nainen ottamaan vastaan mitään neuvoja.
Suomessa on lasten kasvatuksessa menty päin mäntyä viimeiset 20-30 vuotta, kaikki pyörii vain lasten ympärillä ja mitään kuria ei enää pidetä. Lapsia kasvatetaan kuin tyhmiä idiootteja, joille on turha opettaa mitään kun ei ne kuitenkaan opi. Mutta kyllä lapset oppii, jo ihan vauvatkin oppii kun joku vaan viitsii opettaa. Jos kerran koirakin on älyltään n. 2 vuotiaan tasolla ja koirillekin voi opettaa vaikka mitä, miksi 2 vuotiaat lapset ovat kuin vammaisia apinanpoikasia nykyään?
http://suomenkuvalehti.fi/jutut/ulkomaat/kirjailija-pamela-druckerman-ranskalaiset-osaavat-kasvattaa-lapsensa-paremmin-kuin-muut/
Haha niin totta kun olla ja voi. Mutta vanhemissa se vika on ei lapsissa.
Erittäin hyvin sanotti ja tiivistetty asia.
Katri on jo hullu ja sen lapsesta tulee sekopää idiootti.
Kuinkahan hulluja sun vanhempasi on olleet sua kasvattaessaan. Sitä ei voi, kuin arvailla.
Miten kukaan voi olla noin seko hullu kuin tuo Katri on, eikä se edes itse tajua sitä??? On tainnut Katrin vanhemmilla mennä kasvatus hieman pieleen.
Hei typerät arvostelijat. Katsokaa peiliin, katsooko sieltä täydellinen ihminen? Tuskinpa vain. Katri auttaa joka viikko vähävaraisia ja muita avuntarvitsijoita. Mitä sitten jos hän on erikoinen. Mun mielestä se on hyvä piirre ihmisessä. Katri, jos näet tämän - VOIMIA! Olet mahtava nainen.
Varmaan Sorsalla parempaakin tekemistä, mutta ottaakohan Katri nykyään poskeen?