Kyllä Budapest on myös kiva ja siellä saa oikeasti olutta alle 40 batia eli alle 1 euro joten siinä suhteessa kannattaa maistella niitä runsaasti.
Naiset on kyllä vähän isompia kuin Thaimaassa ja olen jo pari kertaa seikkaillut myös
Budapestissä tai oikeastaan 3 kertaa aikaisemmin ja nyt olisin taas sinne menossa..
Talvella tai oikeastaan syksyllä taas voisi lähteä Bangkokin ja Pattayan suuntaan.
Kertokaappa niitä hyviä menomestoja sieltä Budapestistä jotka eivät ole ihan täynnä turisteja ja kuulisi paikallisia serenadeja ja voisi opetella näitä winervalssin askelia.
Tiedän, että tarjoatte OLD MAN BUBia, mutta onko vanhemmalle väelle muita paikkoja ja turha yrittää vetää tänne bub vittulaa, käyty on jo.
Rättejä sai muuten aika hyvään hintaan Fashion Outletista ja ihan merkki sellaisia.
Vähän niin kuin Pattayallakin.
Tuossakin näyttäisi olevan hinnat ihan kohdallaan: http://www.elesztohaz.hu/
Pattaya ja Budapest vaikuttaa parhaimmilta valin..
Tapsapallomerestä
0
182
Luetuimmat keskustelut
Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???411897Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...
...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha7101290- 991031
- 102908
Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk88904- 66751
- 33642
Olinko yhden viestin arvoinen?
Sen verran olit valmis panostamaan ja selvittämään umpisolmuja. Kukkuluuruu vaan sinullekin mies.68518Kuka om uusi kylän mies?
Ajelee polkupyörällä. Vaalea, melkein kalju. Ilmestyi katukuvaan tänä kesänä. Viettää aikaa kauppojen tuulikaapeissa. Ku13518- 78501