Mikähän Enbuske itse luulee olevansa?!
http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-2000001182997.html
Niin ja en ole henkilökohtaisesti itse samaa mieltä hänen kanssaan.
Enbuske: "Jämijärvi täynnä dorkia!"
14
1204
Vastaukset 14
- en.ole.Oulusta
Kirjoitushan oli Jyrki Lehtolan, jonka isä oli fiksumpi mies. Enbuske sopisi hyvin jämijärviläiseksi, jo pelkästään ulkonäkönsä puolesta.
Lehtolan kirjoituksesta puuttui kaikki selväpäisyys Siinä ei ollut muuta totuuden häivää kuin se kohta, missä kirjoitettiin Jämijärvestä.
Ja, niin ihan itsekin henkilökohtaisesti olen samaa mieltä. - sananvapaus.oikeus
Youtube : Jari Leino show.
- mustasotarikollinen
jep jep, GOOGLE : Murkut.org
- twotiito
Kyll Enbuske tietää mistä puhuu ! Totta joka sana Jämijärvi on dorkia täynnä.
Eritoten hiihdon parissa duunaa kädettömiä urpoja ! - jigimaal
HYVÄ Enbuske :)
Jämi sucks, palvelu perseestä, puitteet perseenaukosta - 25kuusysisulle
runkatkaa toisianne siel jämil
- javar.favakehin.google
Asiaa mamusta... Google : Javar Favakehin.
- hullu1
Oikeen naurattaa k pääläiset komentoimas
- hellureijahellät
Jämijärvellä oli yksi pelle mies, uskoi itsekin omia juttujaan, mihin on muuttanut.
- kukkahattujätkä
onneks vaan yks, mut kankaanpääs tuntuu olevan kaikki ketkä uskoo omat paskaset valheensa.. ja jos jossai puukotettaan selkään, niin kankaanpää ja pori. :-) hyi vittu mitä viemäreitä ovat kyseiset paikkakunnat.
- minkinmertsästäjä
ENBUSKE TIETÄÄ !
low shit place - hohou8
JÄMINJÄNTEEN YKKÖSTYKIN FAIJA T.H. --ITSEKESKEINEN , VIERAISSAKÄVIJÄ
- hohou8
---vaikkakin k-pääläinen mutta mökki jämillä
- bassonsoittaja
Jämijärvi rules.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän48930Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll15798Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl497769- 46687
- 41624
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30586- 35563
Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE170528Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37520- 44470