Seontotuus

Kyllä me kaikki tiedetään että j olet katkeroitunut ei ole meidän syy jos sun elämä on jäänyt elämättä etkä ole löytänyt elämääsi naista.
21387
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 21

Vanhimmat

Tai sitten sinä olet katkera siitä ettet ole jiin elämän nainen.

Äänestä
  • Ai sustako hahhah ei susta ole tarpeeksi miestä kukkakeppi ja ihan liian tyhmä olet:)

    Äänestä

  • Kylläkylläk kirjoitti:

    Ai sustako hahhah ei susta ole tarpeeksi miestä kukkakeppi ja ihan liian tyhmä olet:)

    Sinä jos kuka vaikutat katkeralta.

    Äänestä

  • Kylläkylläk kirjoitti:

    Ai sustako hahhah ei susta ole tarpeeksi miestä kukkakeppi ja ihan liian tyhmä olet:)

    Pitäiskö tarttua pillistä kiinni ja kattoa silmiin samalla kun elämä pakenee pikkuhiljaa sekös ois miehekästä? Kyllä fiksu malttaa mielensä.

    Äänestä

  • Kylläkylläk kirjoitti:

    Ai sustako hahhah ei susta ole tarpeeksi miestä kukkakeppi ja ihan liian tyhmä olet:)

    No eipä sinunkaan älykkyydessäsi taida olla kehumista. Ei vaikuta kovin tasapainoisen ja älykkään ihmisen kirjoituksilta nuo katkerat toista mollaavat vuodatuksesi. Opettele edes käyttämään välimerkkejä, ettet vaikuta aivan pöljältä.

    Äänestä

Jotkut on introverttejä ja toiset ekstroverttejä. Toiset janoaa kokemuksia ja toisista ei ole siihen. Niin se vain menee.

Äänestä

Arvasinhan että yhä stalkkaat. Häiriintyny ämmä olet.

Äänestä
  • Sullahan on joskus ollut lähestymiskielto. Etkö mitään ole oppinut?

    Äänestä

  • Eipä kyllä ole ollut:)

    Äänestä

  • Kylläkylläk kirjoitti:

    Eipä kyllä ole ollut:)

    Valehtelet. Sulla tulee pakkomielle ihmisiin ja se menee aina liian pitkälle.

    Äänestä

  • Empä ole koskaan stalkannut on kato elämässä niin paljon asioita:)

    Äänestä

  • Kylläkylläk kirjoitti:

    Empä ole koskaan stalkannut on kato elämässä niin paljon asioita:)

    Se nainen josta puhun kyllä stalkkaa ja valehtelee ihmisille, että saa tietoa kohteistaan. Ei sillä elämää ole vaikka muuta esittää.

    Äänestä

  • todellasäälittävää kirjoitti:

    Se nainen josta puhun kyllä stalkkaa ja valehtelee ihmisille, että saa tietoa kohteistaan. Ei sillä elämää ole vaikka muuta esittää.

    olet tietenkin se toinen osapuoli, vaikka et tiedä yhtään mitään kuka tuo toinen osapuoli on, mutta olet omasta mielestäsi kaikkitietävä, istut Isän Jumalan oikealla puolella, ja olet sieltä tullut tuomitsemaan.
    Kato reppana välillä peiliin ja kysy sen jälkeen itseltäsi missä se syy kaikkeen on!

    Äänestä

  • Älkää viitsikö vetää uskontoa ja sillä herjauksia tyhmiin väittelyihinne.

    Äänestä

Nää aloitukset on säälittäviä.

Äänestä

Välillä v-tuttaa kun ei löydy ketään tarpeeksi hyvää/sopivaa, mutta niin se on joidenkin kohdalla. Tosi hyviä on kyllä tullut vastaan, mutta aina on jotain mikä pilaa kaiken.

Eläkääpä sitä omaa elämäänne vaan. Ei meidän maailmat kohtaa.

Äänestä
  • Kyllä sä joku päivä löydät. Ehkä kannattaa lakata etsimästä ja elää hetki kerrallaan.

    Äänestä

  • yksikävijätoteaa kirjoitti:

    Kyllä sä joku päivä löydät. Ehkä kannattaa lakata etsimästä ja elää hetki kerrallaan.

    Voi olla. En etsikään. Naisia vaan tulee ihan muuten vaan vastaan elämän pyörteissä. Varsinkin kun en elä kovin pienellä paikkakunnalla.

    Viime ajat ovat olleet hyvin opettavaisia. Miten paljon enemmän nyt tiedänkään. Ja missä vaarassa olenkaan ollut, jos niin voi sanoa. Käsittämätöntä.

    Äänestä

En alennu sun tasolle.

Äänestä

Onhan mulla Tarja ja Janikakin antaa välillä. En mä sun tytärtäs yritä. Äitiäskään en kehtaa vaikka pyysit, koska muistuttaa liikaa susta.

Äänestä

Minä kestän vaikka ikuisen yksinäisyyden vaikka vähän katkera olisinkin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kylläkylläk kirjoitti:

Kyllä me kaikki tiedetään että j olet katkeroitunut ei ole meidän syy jos sun elämä on jäänyt elämättä etkä ole löytänyt elämääsi naista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu