Nainen jos Suomi voittaa

Niin voin ottaa suhun yhteyttä.
9252
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Niinpä niin.... ei sun tarvitse!

Äänestä

Illalla lauma naisia viskoo hiekkaa suomen vastustajien eteen jäälle.

Äänestä

Nyt jännittää tuplasti!
Toivottavasti et ole Pmies etkä Smies

Äänestä

Jos voitan lotossa tai kasvan vielä pituutta niin mäkin voin ottaa yhteyttä vaikka Brad Pittiin.

Äänestä

Niin paree antaa olla.

Äänestä

Okei, vaihdetaan sitten kuulumisia. Toivottavasti vaan, et lupaile liikoja...

Äänestä

Toivon Suomen voittoa :)

Äänestä

En tiennytkään, että tulevaisuuteni on yhden tennismatsin varassa.

Äänestä

no ei yksi voitto kesää tee

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Yhteydenottajameis kirjoitti:

Niin voin ottaa suhun yhteyttä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu