kuinmettässä-ressukat

askarruttaaja-naurattaa

Asuu jos vetää päällensä teeveesarjasta kopioidun sons of anarki paidan tai hupparin ja pullistelee semmonen rätti päällä julkisuudessa?
Eiks oo kukaan viittiny kertoo et koko juttu on töllösarjasta ja esiintyjät asuu mielikuvituskaupungissa vai onks nää hemmot ja mummot jossain pilvessä vai muuten hiukka enempi heihei päästänsä?
Ihan kysyn vaan?

6

287

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • elamanmallia

      otettu kauniista ja rohkeista,SuomisenOllin toilailuista ja sans of anarkista niin idolit on teeveenäyttelijöitä jokka ei kuulemma osannu ees mopolla ajaa ennen kuvauksia,ukkoja kuvattiin pärrän päällä peräkärryssä kutrit hulmuten pislarit lapasessa ja sätkä suussa.

    • hänontäällätaas

      Politiikko sanoi televisiossa, että asiat ovat sitä miltä ne näyttävät.

    • tiätäjä

      Paitojen käyttäjät alkuperäsiä nakkilalaisia, selittää paljon

      • kaivissiintotta

        oho


      • SonsofPelleHermanni

        Onko ne koviakin?


      • ulvilagougou
        SonsofPelleHermanni kirjoitti:

        Onko ne koviakin?

        Uhosivat joku viikonloppu eräässä Ulvilalaisessa baarissa, että bandidos hakkaa minut, kun tuli riitaa niiden kanssa.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikan perintö: ennätysvelka, ennätystyöttömyys ja ennätysverotus

      Tavallisen keskituloisen suomalaisen verotus on kireintä vuosikymmeniin, ja ensi vuonna palkansaajien käteen jää vieläki
      Maailman menoa
      215
      3647
    2. Mies, näen sinua hetken

      ja olet mielessä ikuisuuden. Toisia näen ikuisuuden ja he eivät jää mieleen hetkeksikään. Muistan jokaisen kohtaamisen
      Ikävä
      14
      3519
    3. Riikka Purra on ihana, jämpti

      Hän yrittää saada Suomen taas kuntoon. Sanoo asiat suoraan, eikä piiloudu kapulakielen taakse. Riikan kaltaisia päättä
      Maailman menoa
      91
      2608
    4. Antti Lindtman kiitti valtiovarainministeri Purraa

      Ministeri Purra kertoi ottavasa vastuun EU:n alijäämämenettelyyn joutumisesta. Hän myös sanoi tietävänsä, että Lindtman
      Perussuomalaiset
      12
      2199
    5. Henkilökohtaisia paljastuksia Dubaista - Kohujulkkis Sofia Belorf on äitipuoli ja puoliso!

      Tiesitkö, että Sofia on äitipuoli ja rakastava puoliso? Sofia Belorf saa oman sarjan, jossa seurataan hänen Bling Bling
      Kotimaiset julkkisjuorut
      59
      2160
    6. Suomalaisten enemmistö on (ateisteja / fiksuja / sosialisteja)

      Tai jokin noiden yhdistelmä, koska S-ryhmän markkinaosuus päivittäistavarakaupasta on yli 50 prosenttia.
      Maailman menoa
      11
      1919
    7. Sorsa: kuvaputki - Lipponen: kaasuputki - Marin: ryppyputki

      Nuo kolme demaria ovat poikkeuksia Suomen poliittisessa historiassa. Ovat ainoita, jotka ovat kyenneet nostamaan puolue
      48
      1745
    8. Mitä ajattelet

      Siitä henkilöstä jota kaipaat? Sana vapaa!
      Ikävä
      90
      1601
    9. Kenen luo menisit nyt

      jos se olisi mahdollista?
      Ikävä
      79
      1207
    10. Mikä kaivatussasi

      kolahti? 💥
      Ikävä
      72
      1163
    Aihe