anna pippliä

sitä vailla tässä
10115
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

haluan käyttää sinua hyväkseni

Äänestä
  • POLIISI! TÄÄLLÄ ON HYVÄKSIKÄYTTÄJÄ!

    Äänestä

  • entä jos tulenkin

    Äänestä

  • pippliä kirjoitti:

    entä jos tulenkin

    Niin entäs?

    Äänestä

Kikkeliä tekee tytön mieli ;)

Äänestä
  • Tai pojan, sen verran miehekästä, yksinkertaista ajattelua.

    Äänestä

oon 14 wee tyttö tai 37 wee mies kumpi käy?

Äänestä
  • Ja yhdessä olette 51 vuotiaita. :))

    Äänestä

Ei oo antaa. Oon niin köyhä itekki. Armon kerjäläisinä yässä kuljemme kädet ojennttuina tummaan yöhön katse palaen huokaamme viimeisillä voimillamme anomme: anna pippliä..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pippliä kirjoitti:

sitä vailla tässä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu