Jalkapalloporukka haussa

Löytyisiköhän tätä kautta harrastelijajalkapalloporukkaa, joka kaipaa lisää pelaajia joukkoonsa kesäksi? Vitosdivaritaso lienee maksimi noin nelikymppiselle rapakuntoiselle kunnonkohottajalle, joka on pelannut viimeksi koulun liikuntatunnilla. Kotikenttä n. 10 km:n säteellä Lpr:n keskustasta.
388
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

PEPO tai Kultsu ois ihan sopiva, eix siellä oo muutkin saman kuntoisia.

Äänestä

Taidat vaan haluta miesten kanssa yhteiseen suihkuun..

Äänestä

Parahin nimimerkki "kullitmielessä", kiitos liikuttavasta kommentistasi, mikä varmasti kertoi enemmän sinusta, kuin minusta. Vitosdivaritasolla tietääkseni ei ole edes pääsyä kenttien suihkutiloihin, vaan suihkut otetaan yksin kotona.:)))

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Umpikiero_vasuri kirjoitti:

Löytyisiköhän tätä kautta harrastelijajalkapalloporukkaa, joka kaipaa lisää pelaajia joukkoonsa kesäksi? Vitosdivaritaso lienee maksimi noin nelikymppiselle rapakuntoiselle kunnonkohottajalle, joka on pelannut viimeksi koulun liikuntatunnilla. Kotikenttä n. 10 km:n säteellä Lpr:n keskustasta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu