Ei sussa oo ees miestä myöntämään virheitäs

oot kyllä niin nössö ettei paremmasta väliä. Oot tainnu aineilla pilata aivos.Sääli
6229
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Mitähän virheitä ?

Äänestä
  • ok huora se jatkaa

    Äänestä

  • *pk huora

    Äänestä

Olen myöntänyt virheeni, siis että ihastuin sinuun kaikista ihmisistä.

Äänestä

sinussa ole tiedossa olevia vikoja tietenkään

Äänestä

Ja AP on liian palikka ymmärtämään omia virheitään. Sääli.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


todellapettynyt kirjoitti:

oot kyllä niin nössö ettei paremmasta väliä. Oot tainnu aineilla pilata aivos.Sääli

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu