Olen varkauden äärimmäinen alfauros, syljen huonompia ja tyhmempiä luusereita suoraan kasvoille, jos ei miellytä.
Kuljen pää pystyssä kuin omistaisin tämän haisevan paskakaupungin,
Te Ö-luokan "miehet" myöntäkää huonoutenne minulle, niin annan teidän raukkojen olla.
Kuljen pää pystyssä kuin omistaisin tämän haisevan paskakaupungin,
Te Ö-luokan "miehet" myöntäkää huonoutenne minulle, niin annan teidän raukkojen olla.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Kirjoituksesi perusteella olet aivoton, läski ja pienmunanen! Ajelet munan jatkeella ja yrität olla fiksumpi kuin muut!
Taisi osua munatonta ressukkaa pahastikin hermoon:). Minun ei tarvitse yrittää olla fiksumpi kuin keskiverto, anteeksi vaan mutta minusta ei saa läskiä millään ja kyllä se peniskin on myös keskivertoa pidempi. Voit tulla vaikka katsomaan..
Varhaiseläke julkkis. Leipäjonokingi. Se aloittaja on.
Varhaiseläke julkkis. Leipäjonokingi..ettet nyt puhuisi itsestäsi?
Heräsi epäilys aloittajan olevan slinnan hullutrolli.
Tyhmä.
Miten kauan jouduit miettimään tuota upeaa proosaa, jonka aivosi miettivät ja kätesi kirjoittivat? Huomaa että olet syvä ajattelija jonka monivivahteikas kirjoitus pistää miettimään.
Aah yöllä taas tyydytetty kaksi narttua!!!Ahhhhahahhahahahahahaha vapiskaa alempiarvoiset paskat!! Minä hoitelen omassa sängyssä niin miehet kuin naisetkin!!Homoilu on hauskaa aina välillä!!!Tulkaa kaikki mukaan kuninkaanne makuukammariin ja antakaa vetää paljaalla joka reikään!!
Mister.Valhala! Kuulostat ihanalta!!! Kumpa Varkaudessa olisi enemmän sinunlaisia tosi miehiä..
Varkauden kunkku onkin Varkauden runkku.
Osu ja uppos.
Tuleppas Viltinrannan venesatamaan kattteleen lauantaina veneitä puoliltapäivin, näytän kunnon paatin ja kunnon meisselin, ja sen kannattajan kera vosun.