Lieksa on Suomen rasistisin paikkakunta

Se näkyy näiltä Suoli24 palstoilta.
25513
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 25

Vanhimmat

Hei sairas palstahörhö, lieksassa ei ole rasismia. Mutta teidän suvakkien pitää aina valehdella.

Ja tälle palstalle kirjoittaa moni muukin kuin lieksalainen.

Äänestä

Tarkistettu on, ei ole minkään muun Pohjois-Karjalan kunnan sivuilla tällaista rasismia kuin Lieksassa. Nurmeksen palstalla on vain jotain outoja gay-juttuja mutta rasisteja eivät ole hekään.

Äänestä
  • Tunkeutujat vaatimuksineen rasseja ja hyysärit syöttävät rahoilamme sekä suomen islamisoija soluttajat ovat rasseja.

    Äänestä

Jos niin on,on Lieksa viisain ja järjenmukaisin paikkakunta .
sillä he näkeevät ja aavistavat minkä tuhon matut isänmaallemme tulevat aiheuttamaan.

Äänestä
  • Lieksa on Suomen hölmölä!

    Äänestä

Nyt jo kolme neljästä kommentista rasistisia. Ja rasset yrittävät väittää, että rasismia ei ole!

Äänestä

Perämettien asukkaat, väärälle vuosikymmenelle jämähtäneet isänmaalliset ihmiset keskellä mettää saavat maahanmuuttajia sinnekin, mitäpä voi odottaa. Harmi vaan että isänmaallisuutensa kusee Suomen nilkkaan. Maahanmuuttajat on täällä jo, minkäs teet? Globaali maailma, minkäs teet? Mitenkä ajattelivat Suomen eristää ku kykene Omaa kyläänsäkään eristää. Koittasivat valittamisen sijaan koittaa jotain rakentavaa, ne on täällä ny ja mitä todennäkösimmin tulee aina olemaan.

Äänestä
  • Sytettävät aina seassamme, tulleet tuomaan muslimisaatiota, joo nämäkin kävelivät ensimäisinä pöytiin röyhkeästi vaatien parastas.

    Äänestä

Finding Edge Road. Lieksan rasismista tehtiin tämäkin dokumentti eikä muusta kaupungista koska Lieksa on niin rasistinen.

Äänestä

Rasistit on tehneet Lieksasta Suomen häpeäpilkun.

Äänestä
  • Ei suinkaan rasistinen, mutta paikalliset suvakit provosoi niin voimakkaasti, että oikeamielisten täytyy puolustautua

    Äänestä

  • Eikö ole edes miestä ottamaan vastuuta teoistaan? Tuokin toisten syyttely on niin perilieksalaista. Hävettää kotikunnan puolesta.

    Äänestä

Ei ole.

Äänestä
  • Niin juuri kyllä, Lieksa on sitä edelleen kuten tällä palstalla nähdään.

    Äänestä

Hyysärit! Menkää hennalan palstalle räksyttämään, siellä matut tarvitsee teidän tsemppiä, ja suojelua kun niitä matuja siellä mukiloivat ihan muina töinään! Parempi jos menisitte hennalaan ihan paikanpäälle vaikka kädestä pitämään!

Äänestä
  • Ei asuta Hennalassa, muuten voisi mennä. Lieksalaisina velvollisuutemme on huolehtia siitä, että ketään ei syrjitä Lieksassa.

    Äänestä

  • No huolehdi,mutta älä yleistä koko kaupunkia /sen asukkaita.

    Äänestä

Ei ole.

Äänestä

...Natsikylä.

Äänestä
  • totta

    Äänestä

Lieksassa on Somaleita sekä Irakin/syyrian pakolaisia.
No joku tykkää/joku ei.
Itse olen fifty/fifty.
Mutta että suomen rasistin paikkakunta maailmaa myöten...niin huomaa,että aloittaja
on provo mielessään.Jostain syystä lieksaa kohtaan??

Äänestä

Lieksa on ja pysyy Suomen anusaukkona, jämpti on näin.

Äänestä

Liekalaiset ovat jämähtäneet omiin sisäsiittopäihinsä ja eivät ymmärrä nykymaailmaa. Simo Rakin geeniperimä ei niin vain häviä umpitolloista liekalaisista. Vieläkin nussitaan serkut ja sisaret, ei siitä tule muuta kuin sanottavaa...

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


maailmallatiedetään kirjoitti:

Se näkyy näiltä Suoli24 palstoilta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu