Hoitaja....jääkiekkoilija .Mimmi

Hei juteltiin 9-10pv. välisenä yönä avoimesti,lähdit tupakalle ja mä putosin pois ja hukkasin sinut!! Jatketaanko? Koska tulet taas??
3822
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Heissan! Tunnistin itseni! Laitappa meiliosoitteesi, niin otan sinuun yhteyttä!

Äänestä
  • Pääsetkö 50sättiin vaikka 11.30!!

    Äänestä

  • Tommi kirjoitti:

    Pääsetkö 50sättiin vaikka 11.30!!

    Heissan! Niinkuin varmaan huomasit, en ollut paikalla kyseisenä aikana! Otetaampa uusiksi, eli tapaammeko klo 15.00?
    Jos emme tapaa silloin, niin löydät minut 60 huoneesta illalla!
    Kysyle vaikka ylellä, vastaan varmasti! (jos olen paikalla)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tommi kirjoitti:

Hei juteltiin 9-10pv. välisenä yönä avoimesti,lähdit tupakalle ja mä putosin pois ja hukkasin sinut!! Jatketaanko? Koska tulet taas??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu