Evas Suites,Agia Marina,all inclusiven taso?

tankkaaja4

Moikka!

Pian olisi lähtö tänne edessä ja kiinnostaisi etukäteen kuulla tuoreita kokemuksia all inclusiven tasosta! Sen verran on löytynyt netistä ettei taida kovin kaksinen olla ainakaan ruuan suhteen mutta osaisiko joku kertoa tarkemmin..?Entäs juomapuoli?
Aika halpa matka olikin joten odotukset eivät ole suuret.
Myös muut kommentit paikasta ovat tervetulleita!

6

518

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • menojopo

      Joko olisi käyneitä???

    • tankkaaja44

      Matka ohi ja laitan tuoreita kokemuksia Evas Suites-hotellista jos siitä olisi jollekin apua. Eli all inclusive oli aika suppea,ruokana kuului aamupala,lounas ja päivällinen.Allasbaarista kahvia ja pullaa keksejä ja iltapäivällä snacksit eli joka päivä oli kolmioleipiä.
      Jäätelö ei kuulunut ja juomista vain olut,viinit ja raki sekä ouzo.Vettä ja limuja sai tietenkin. Jos allasbaarista tilasi paukkuja tai osti jätskiä niin se hoitui huoneen laskuun.
      Ruoka oli aika yksinkertaista ja aika samaa kaavaa noudatteli meidän viikolla mutta ihan hyvää ja maistuvaa se oli,pääosin kreikkalaistyylistä. Yhtenä iltana oli pitsaa joka ei kylläkään meidän teinin suosioon päässyt.
      Eli siis voisi sanoa että ihan perusruokaa joten mitään ylenpalttisia makuelämyksiä ei kannata odottaa. Juomia sai itse laskea hanasta ravintolasta.
      Mutta parasta tässä hotellissa on henkilökunta,kaikki todella mukavia ja iltavuoron baarimikko Manolis on asunut Suomessa eli häneltä saa hyvää palvelua ja vielä ihan suomeksi! :D
      Jos joku on Evasiin vielä tällä kaudella menossa niin Mano kertoi kaipaavansa Lumenen kasvojenhoitotuotteita ( äidillensä) kun niitä ei Kreetalta saa!
      Jos haluatte yllättää Manon niin tässä olisi hyvä idea tuliaiseksi Suomesta,saatte varmasti vieläkin parempaa palvelua!

    • matkustaja123

      Hei!
      Onko uutta tietoa ko. hotellista? Luin joitain huonoja kokemuksia huoneista.. Minkälaisia kokemuksia muilla? Onko all inclusiven taso parantunut yhtään?
      Olisi matkan varaus nyt käsillä niin pitäisi tietää uskaltaako varata.

    • Kbgft

      Huoneet on kai edelleen vanhoja? Mutta siisteys toimi ja henkilökunnan ystävällisyys oli ensiluokkaista.

      Joko muuten wifi toimii kunnolla?

    • Anonyymi

      Onko uusia kokemuksia Evas Suites hotellista, meillä lähtö kesäkuussa 2019. >Lähinnä kokemuksia ruokailuista ja juomatarjoiluista.

    • Anonyymi

      Moikka.
      Olemme perheen kanssa menossa Syyslomalla.
      Matka oli mielestäni edullinen eikä odotuksetkaan niin suuret ole. Onko jollain tämänvuotisia kokemuksia tai yleisiä vinkkejä liittyen hotelliin ja kaupunkiin?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Orpo räyhää: kansan on muututtava

      Orpon mukaan kansa ei elä kokoomuksen kanssa samassa todellisuudessa, ja sen vuoksi kansan on muututtava. Kas kun ei san
      Maailman menoa
      297
      3588
    2. Muovikassikartelli

      Kauppaketjut ovat yhdessä sopineet muovikassin yksikköhinnaksi 59 senttiä. Milloin viranomaiset puuttuvat tähän kartell
      Talousrikokset
      28
      1984
    3. Aidon persun tunnistaa Marinin palvonnasta

      Oli kyse sitten Halla-ahosta tai Putinista. Ensimmäisenä aidolle persulle tulee mieleen Marin.
      Maailman menoa
      44
      1626
    4. Mikä tekee sen

      Vetovoiman kaivatussasi?
      Ikävä
      84
      1471
    5. Hallintooikeus..

      "Asemakaavapäätös pysyy voimassa.Poikkeamista ja rakentamista koskevat luvat hylättiin" kertoo Pyhäjärven Sanomat netti.
      Pyhäjärvi
      86
      1192
    6. Harmittaako joku

      Harmittaako joku asia tai asiat, mitä on tapahtunut tai jäänyt tapahtumatta?
      Ikävä
      143
      1159
    7. Miksi et vain uskalla!?

      On niin ikävä...
      Ikävä
      81
      1064
    8. Olen rakastunut

      varattuun joka ei eroa. Miten tunteista eroon? Tämä ei ole tavanomaista. On elämäni suuri rakkaus.
      Ikävä
      95
      992
    9. Kannattaa ymmärtää se asia

      että mitään stalkkausta tai hakkerointia ei tapahdu. Oikeasti kannattaa tutkituttaa päänsä.
      Tunteet
      210
      834
    10. Jos se joskus oli molemminpuolista

      niin hyvin me molemmat onnistuttiin pitämään toinen epätietoisena.
      Ikävä
      61
      767
    Aihe