virolainen nainen

tallinassa virolainen nainen pukeutuu näyttävästi.suomalainen aika arkisesti.mistä johtuu.
23424
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 23

Vanhimmat

Ei suomalaismummosta saa vaatteillakaan parempaa. Sama, mitä kledjuja käyttävät.

Äänestä
  • Suomalaismummothan eivät ole naisia enää ollenkaan, he ovat täysin sukupuolettomia!

    Äänestä

Joo ja siellä miehetkin pukeutuvat naisiksi ja sukeltelevat ilman housuja. Mitä väliä mitä siellä haarojen välissä on, ei voisi vähempää kiinnostaa. Pääasia että osaa uida.

Äänestä

Virolainen nainen on paras ilman vaatteita!

Äänestä

En ole käynyt vuosiin Virossa:ei kiinnosta. Jos haluatte nähdä maailman kauneimpia naisia, käykää Tukholmassa!

Äänestä
  • Miksi sitten kommentoit tällä palstalla jos ei kerran kiinnosta?

    Äänestä

Kyllä Suomalainen maatuska on parhaimmillaan, pyöräilyshortsit jalassa ja pitkä T-paita päällä Crosseja unohtamatta. Kaljakärryjä vetäen. On se kaunis

Äänestä
  • Ja tuo sama koskee miehiä, ison mahan paljastavalla virttyneellä paidalla. On se komea, suomimies.

    Äänestä

Suominainen tuulipuku kaljakärryt kaatokänni.

Äänestä

No jaa, ehkä ei välttämättä? - Mielestäni olisi kyllä pettymys jos olisi kyse vaatetuksesta - se kun ei miehenä paljon kiinnosta.
Ei virolaisnaisen näköjään tarvitse hävetä nunnanharmaassa "mummorypistyksillä" somistellussa kesämekossakaan.

Äänestä

No kyllä siellä Virossa on niitä maatuskojakin, kun vain ympärilleen katsoo. Kauniita ja rumia, kuten kaikkialla maailmassa.

Äänestä
  • Luulet, että ne Tallinnan suomalaismaatuskat olisivat eestiläisiä.

    Äänestä

Pukeutuu rätteihin jotka on saatu tyhmiltä suomiporoilta lahjoituksina, sinä tosin et voi sossun elättinä lahjoittaa kenellekään yhtään mitään.

Äänestä

Hahaaa, mikä otsikko. Oletko kirjoittelukavereiden puutteessa? Hei, minä annan sinulle tehtävän. Näytät hyvin tietävän, miten virolaiset naiset pukeutuvat. Annan sulle tehtävän, ota selvää miten pukeutuu italialaiset, espanjalaiset, portugalilaiset, pariisilaiset naiset JA MIEHET. Tule kertomaan, mitä sait selville.

Äänestä
  • Nuo muut vain eivät vain kuulu tämän foorumin aihepiiriin...

    Äänestä

Helppo ratkaisu. MUUTA VIROON!

Äänestä

Virolainen nainen pukeutuu minimaalisesti koska kauppaa itseänsä. Siellä elettiin myös niin kauan osana Neuvostoliittoa että ovat sekaisin kun löytyy muutakin kuin sarkapukuja.Sama ilmiö kaikissa Itä-Euroopan valtioissa.

Äänestä
  • Sama ilmiö kaikissa Itä-Euroopan valtioissa kuten esim. Suomessa.

    Äänestä

  • Suomihoro kirjoitti:

    Sama ilmiö kaikissa Itä-Euroopan valtioissa kuten esim. Suomessa.

    Mutta se minimaalinen pukeutuminen ei sovi 90 prosentille suominaisista, vartalon rakenteen vuoksi. Eestiläisille naisille se taas sopii mainiosti, heidän rakenteensa ansiosta.

    Äänestä

  • Teinitohtori kirjoitti:

    Mutta se minimaalinen pukeutuminen ei sovi 90 prosentille suominaisista, vartalon rakenteen vuoksi. Eestiläisille naisille se taas sopii mainiosti, heidän rakenteensa ansiosta.

    Eestiläisten naisten on niin helppoa muokkauttaa "rakennettaan" kauneushoitoloissa. Itselläni oli aikoinaan virolainen työkaveri. Aika pienikokoinen, hoikka, mutta suuririntainen. Surkutteli suureen ääneen, kun ei löydä luomurinnoilleen sopivia bikineitä. Toinen työkaveri kyllä ihmetteli myöhemmin, että mitkä luomurinnat? Sehän on ne Tallinnassa täytättänyt silikoneilla!

    Äänestä

  • Verkkapukunainen kirjoitti:

    Eestiläisten naisten on niin helppoa muokkauttaa "rakennettaan" kauneushoitoloissa. Itselläni oli aikoinaan virolainen työkaveri. Aika pienikokoinen, hoikka, mutta suuririntainen. Surkutteli suureen ääneen, kun ei löydä luomurinnoilleen sopivia bikineitä. Toinen työkaveri kyllä ihmetteli myöhemmin, että mitkä luomurinnat? Sehän on ne Tallinnassa täytättänyt silikoneilla!

    Ei rintojen koosta ole kysymys vaan luuston rakenteesta ja lihasten(ja läskin) asettumisesta sen luuston ympärille sekä kinttujen pituudesta tietysti.

    Äänestä

Suomi nainen painaa aina duunii
Ei siinnä aina ehdi katsoa miltä näyttää
Ulkolaiset muijat istuu tyynyllä meikkaa ja odottaa äijää
Hoitaa kodin ja kakdut
Suomi nainen tekee tämän kaiken duunin lisäks
SUOMI SISKOT MAAILMAN PARHAITA (*_*)

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


nylonit kirjoitti:

tallinassa virolainen nainen pukeutuu näyttävästi.suomalainen aika arkisesti.mistä johtuu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu