Mikä seksuaalisuus on kyseesä jos rakastaa naisia mutta katsookin homo- ja lesbo pornoa
en tiedä olenko homo vai hetero
5
258
Vastaukset
- Oppiaikäkaikki928
Siis sä voit kattoo vaikka heteropornoa vaikka olisit lesbo tai homo. Siis mun kaverit jotkut kattoo lesbo pornoa ja ovat ihan heteroita.
- epävarma.j
Ok kiitti
- hetero.pride
Heterona oleminen kannattaa Ehdottomasti!
- Huomaathan
Ei todellista seksuaalista suuntautumistaan voi tietää, jos ei ole tehnyt sokkotestiä. Siis on järjestettävä tilanne, jossa toisten ihmisten seksuaalista viehättävyyttä arvioidaan tietämättä heidän sukupuoltaan.
- Anonyymi
Terve seksuaalisuus on miehen ja naisen välistä. Se on luonnollista ja luonnostaan tuottaa jälkeläisiä.
Sitten on pieni osa ihmisiä jotka ovat luulleet asioiden olevan jotain muuta ja jopa sairastuneet pois luonnollisuudesta.
Varmaan pornoteollisuus on yksi syy moiseen ilmiöön. Muutenkin kaikenlaisia sairaita syötteitä yrittävät saada ihmisille.
Älä katso noita sairaita tuotoksia niin voit paremmin ja olet ilman homoahdistusta ihan tavallinen hetero ihminen. Onnellinen ja hyvä elämä.
Ketjusta on poistettu 12 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sannan kirja USA:n bestseller!
"Congratulations to Sanna Marin's HOPE IN ACTION, officially a USA TODAY bestseller!" Kertoo Scribner. Mitäs persut tä4310603Yritystuet 10 mrd. vuodessa, eli yrittäjäriski valtiolla kuten kommunismissa
Pelkästään Viking Linen viinanhakuristeilyitä sponsoroidaan 20 miljoonalla eurolla vuosittain. Dieselin verotukikin on12610142- 227937
Sture Fjäder haluaa tuensaajien nimet julki
Kokoomuspoliitikko haluaa yli 800 euroa kuukaudessa tukia saavien nimet julki. Ehkä olisi syytä julkaista myös kuvat? h1776344Metsäalan rikolliset
Jokohan alkaa vähitellen kaatua kulissit näillä ihmiskauppaa harjoittavilla firmoilla.324963- 564763
Ruotsalaistoimittaja: "Sanna Marinin saunominen saa minut häpeämään"
Sanna Marinin kirja saa täyslaidallisen ruotsalaislehti Expressenissä perjantaina julkaistussa kolumnissa.....voi itku..1174086Maahanmuuttajat torjuvat marjanpoiminnan - "emme ole rottia"
Ruotsalaisen journalistin selvitys paljasti, miksi maahanmuuttajat kieltäytyvät työstä. Taustalla vaikuttavat kulttuuris1253439- 633155
Adonikselle
Kuvittelitko oikeasti, että ootan sua? Kuvittelitko, että voit noin vain vetäyttä ja kun tulet takaisin, kaikki on niin2263095