vieläkö daratsossa on kiinalaisten vaatekauppa?

Kaupan nimeä en muista, mutta muutama vuosi sitten hinnat oli kohdillaan :)
4291
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

viime syksynä oli kyllä paikallaan ja täynnä tavaraa

Äänestä

Oli keväälläkin

Äänestä

Missäpäin tuo kauppa on? Minkälaista vaatetta siellä myytiin?

Äänestä

Pääkadulla Inkasta noin 400 metriä Haniaan päin. Et voiolla huomaamatta.
Kauppa täynnä kaikenlaisia vaatteita. Suosittu ostospakka.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


kreetafani kirjoitti:

Kaupan nimeä en muista, mutta muutama vuosi sitten hinnat oli kohdillaan :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu