En löytäny osuvampaakaan paikkaa kysymykselleni, joten tässä se tulee: onko ihan normaalia, et häpykumpu on todella iso? Omasta mielestäni ainaki tuntuu, ettei viittis mennä rannallekaan bikinit päällä, ettei porukka luule, et mulla kasvaa vehkeet. (varmaan n. pari senttiä korkee, enkä tiiä, onko se nyt iha normaalia vai johtuuko karvotuksesta)
Outokumpu
8
2233
Vastaukset
- oikeesti
- mahtaako kumpusi olla oikeasti isompi kuin yleensä, vai tuntuuko sinusta vaan siltä?
Oikeastaan sillä ei ole edes väliä, erilaisiahan me kaikki ollaan.
Omasta mielestäni kunnon häpykumpu on tosi seksikäs, oli siinä karvoja tai ei.
Eihän se olis edes "kumpu" ellei olis kunnolla kohollaan... ;D- ....
Kiitos paljon, voihan se olla, että kuvittelen sen todellisuutta isommax, mut kyl se silti vaivaa, ku yx jätkä siitä vuosia sitte huomautti sextailun aikana vai jälkeenkö se oli?
- oikeesti
.... kirjoitti:
Kiitos paljon, voihan se olla, että kuvittelen sen todellisuutta isommax, mut kyl se silti vaivaa, ku yx jätkä siitä vuosia sitte huomautti sextailun aikana vai jälkeenkö se oli?
- mitä kaveri mahtoi sanoa? Ettei vaan olisi ihastunut niin paljon kumpuusi että oli ihan pakko mainita asiasta? Mulle olisi varmaan käynyt just noin ... ;D
- .....
No tuskin kuitenkaan:(
- oikeesti
... omasta mielestäni korkea ja muodokas häpykumpu on tosi kiihottava ja seksikäs. Joskus voi oikeesti käydä niin, että hellimiseksi ja kehuksi tarkoitetut sanat kuulostavat kuulijan korvissa erilaiselta.
Ja sitten taasen jos se heppu oikeesti huomautteli sulle jotain ikävää, niin ole iloinen että olet päässyt eroon siitä (siis toivottavasti olet...)
Huh - ajatuskin muodokkaasta kummustasi saa käymään lämpimänä... - Joo
oikeesti kirjoitti:
... omasta mielestäni korkea ja muodokas häpykumpu on tosi kiihottava ja seksikäs. Joskus voi oikeesti käydä niin, että hellimiseksi ja kehuksi tarkoitetut sanat kuulostavat kuulijan korvissa erilaiselta.
Ja sitten taasen jos se heppu oikeesti huomautteli sulle jotain ikävää, niin ole iloinen että olet päässyt eroon siitä (siis toivottavasti olet...)
Huh - ajatuskin muodokkaasta kummustasi saa käymään lämpimänä...Joo, ei se ollu ku yhen illan juttu vuosia sitte, nyt sillä on jo penskojaki, ei sen puoleen, en oo enää ollu aikoihi siitä hirveemmin kiinnostunukaan. Jos sitä joskus löytäs sen oikean:( Monesta tää kuulostaa varmaa tosi tyhmältä, ku ohan tässä maailmassa suurempiaki murheita, ku mun 'kumpuseni', mut kuitenki kiitos vastauksista, kyl ne helpottiki aika paljo:)
- mies tietää
Korkea häpykumpu on aivan ihana. Minulle ainakin tuosta tulee jostain kumman syystä mieleen että nainen on todella seksuaalinen, suorastaan tihkuu seksiä. Ja voinet arvata mitä se taas saa aikaan omassa etumuksessani ;). Toisinaan olen tavannut naisia joilla on ollut korkea häpykumpu ja se on todella kiihottavaa. Ei sitä tarvitse hävetä.
- Awesome
Koholla oleva häpykumpu on minunkin mielestäni vaan plussaa. Se näyttää hameen ja housujen allakin ikäänkuin odottavan kosketusta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ensi kesänä
Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta663342Tukalaa kuumuutta
Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh433147Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.
Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa1182546- 432528
- 311943
Okei, myönnetään,
Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘271840- 481636
Mihin hävisi
Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä851455- 391320
- 821179