Islma palstalla ei saa linkittää väkivaltaa....

Konepistooli7

....sisältäviä linkkejä.Väkivaltaa taas sisältyy kun islamista on kyse,, jopa vainoon yllyttävää rikollisuutta islamista löytää.

Onko islam pahuuden, saatanna palvontaa?

Oletko lukenut Salman Rushdien islamista kerotovaa kirjaa nimeltä 2 saatanalliset säkeet " ?

Islamissa on paljon saatanallisuutta ja pahuutta mm. valehteluun kehotusta ja valheella selitetty miksei valehtelua tarvitse kutsua valehteluksi. Miksi muslimien silmät ovat vihaiset ja epäluotettavat?

Ei saa linkittää väkivaltaa sisältäviä linekkjä islamista, koska totuutta koittavat piilotella.

REtsi sattumanvaraisesti jokinl linkkii mitä muslimi on tehnyt= Olet väkivaltaa sisältävää linkkiä katselemadssa tai vihaista muslimia katsomassa, joka huutaa ykksin tia muiden muslimien kanssa murhanhimoisia puheita?

3

103

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ultsuf

      Todella useat muslimien tekemät murhat jäävät tehokkasti piiloon kun ei saa linkittää totuutta, sitä että islam on väkivaltaisuutta vaativa epäjumalanpalvelususkonto.

      Juuri äsken eräs valeghteleva muslimipresidentti sanoi valehdellen ettei Turkin muslimit murhanneet n. 2,5 kristittyä armenialaista vuonna 1915 vaikka tutkijoilla on todisteet asiasta.

      Tutkijat snaovat Turekin muslimien syyllistyneet armenialaisten kristittyjen kansanMURHAAN, ja Turkin presidentti sanoo että kyse ei ole murhasta. Todisteet ovat aukottomat, muslmimit murhasivat kristittyjä silloin ja saman saatanallisen valheoppinsa mukaisesti he murhaavat edelleenkin ja Suomessa he lisääntyvät kuin tuhoeläimet, paneskelevat keskenään ja lisääntyvät ja sossusta hakevat rahat siihen puuhaan.

    • ultsuf

      2,5 miljoonaa armenialasita kristittyä murhasivat muslimit siis v. 1915.

      Jäi tuossa tuo miljoona numero pois. Se on todella mont amurhattua ihmistä. Voiko kukaan muu kuin saatana tästä iloita ja muslimit?

    • eipeto

      Profeetta Muhamed (!HEH! Allahu Fuck-Bar) on ilmestyskirjan peto.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Yritän tänään laittaa taajuudet kohdilleen

      Jotta törmätään kirjaimellisesti. Ei tätä kestä enää perttikään. Olet rakas ❤️
      Ikävä
      66
      2208
    2. Onko kaivattusi

      kyltymätön nainen, pystyisitkö olemaan hänelle loputon mies, vai meneekö toisinpäin.
      Ikävä
      38
      1833
    3. Vanhuksen varpaankynsien leikkaus 89 euroa...

      Huh huh.......Parturikäynti olisi varmasti ollut 250 euroa? Kallis on suomi nykyään.
      Maailman menoa
      171
      1440
    4. Viulu vaiennut

      Eikö pisnikset suju ? Vai miksi pahin yrittäjä vouhka on "kadonnu" maan alle. 🤣
      Suomussalmi
      21
      1414
    5. Kyllä tekee kipeää

      Luopua kaikesta mitä on elämässä saavuttanut😞 ei vaan ole enää yhtäkään hiljaista vuorokautta🤬
      Ikävä
      21
      1064
    6. Anne Kukkohovi. Myy likaisia alushousujaan.

      Kuka ihme ostaa jonkun naisen likaisia alushousuja, menee lujaa kyllä tälläkin housujen myyjällä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      73
      1059
    7. Nainen, sellaista tässä ajattelin

      Minulla on olo, että täällä on edelleen joku, jolla on jotain käsiteltävää. Hän ei ole päässyt lähtemään vielä vaan jost
      Ikävä
      164
      1042
    8. Kauanko skuutteja on siedettävä? Ei tietoa liikennesäännöistä, ajellaan miten sattuu ja missä vain.

      Kauanko on kestettävä sähköpotkulautojen terrorismismia? Niillä ajelevat eivät tiedä, tai jos tietävätkin, niin eivät vä
      Maailman menoa
      102
      1018
    9. En mä tiedä mitä tapahtuu

      siis tykkäisitköhän musta oikeasti. Ehkä oot pelannu liikaa rahapelejä, ehkä rakastat tyhjiä arpoja.
      Ikävä
      9
      892
    10. Luotatko kaivattuusi?

      Jos et, mistä kiikastaa?
      Ikävä
      74
      880
    Aihe