Finan käyttäjät

Kun on monta vuotta käyttänyt, alkaako sen vaikutus häviämään? Vetinen sperma, mälli ei lentänyt paineella vaan valumalla tuli, haluttomuus. Nämä hävinneet viimeisen puolen vuoden aikana, eli nyt ei mitään oireita ja hiuksia lähtee enemmän.
Muutamassa kuukaudessa lähtenyt hiuksia paljon enemmän kuin esim. vuosi sitten.
Annostus ollut 1mg/pv
2229
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Minkä takia vedä sitä jos hiuksia lähtee enemmän? Itse en ole koskaan tajunnut tuota että joku laskee tai katsoo miten hiuksia lähtee. Jos käyn suihkussa niin miten ihmeessä näkisin kuinka paljon hiuksia lähtee kun ne menee viemäristä alas?

Käytin pari kuukautta finaa ja meni hermot kun erektio surkea ja sperma vetinen. Sitten vielä luin noista miestisseistä niin käyttö loppui siihen, niitä ei onneksi tullut. Olen tullut siihen tulokseen, että ei tuota hiustenlähtöä voi estää, hiukset oli ja meni. Positiivisena puolena voi sanoa, että kaljuja pidetään maskuliinisempina ja pilua tulee taatusti enemmän kaljulle. Toki jos parisuhteessa niin tämä ilo menee siinä. Niin tietty pitää olla lihaksia kun läskit tuppaa vähentämään sitä maskuliinisuutta. Vanha kunnon perinteinen ohje kaljuuntuvalle on ajella kaljuksi ja painua salille ellei sitten jo siellä käy.

Ja noista nykyajan lääkkeistä vielä sen verta, että ei tuota huuhaabisnestä kannata tukea ostamalla lääkkeitä/käärmeöljyjä joista ei ole hyötyä. Niin kauan kuin niitä ostetaan tutkimus oikeasti tehokkaille lääkkeille on vähäistä ja oikean kaljutuotteen kehittäminen viivästyy. Se joka sen keksii onkin pian maailman vauraimpia yhtiöitä.

Äänestä

finan lisäksi minoksidiilillä on todettua vaikutusta, ei vaikuta spermaan eikä seisokkiin. Toinen ja vähän miehekkäämpi vaihtoehto on tosiaan se että pitää itsensä kondiksessa ja käy salilla.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


gghuu kirjoitti:

Kun on monta vuotta käyttänyt, alkaako sen vaikutus häviämään? Vetinen sperma, mälli ei lentänyt paineella vaan valumalla tuli, haluttomuus. Nämä hävinneet viimeisen puolen vuoden aikana, eli nyt ei mitään oireita ja hiuksia lähtee enemmän.
Muutamassa kuukaudessa lähtenyt hiuksia paljon enemmän kuin esim. vuosi sitten.
Annostus ollut 1mg/pv

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu