Vitun mersukuski

Saatana eilen ruoholahdessa Länsiväylän muuttuessa kaduksi, neljän ruuhkassa saatanan juntit ajoi sen risteyksen koko ajan tukkoon ja yks saatanan espoolainen mersukuski ei kans saanu sitä vitun peltikuorista nojatuoliaan liikkeelle ku valot vaihtu.
398
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ottaa pattiin, ottaa pattiin, SO WHAT?
Eikö elämästä muuta kiinnityspintaa löydy, kokeile vaikka hymyillä!

Äänestä

Mersukateusko täällä nostaa päätään?
Säästä 10v ja osta itsellesi sellainen niin rauhoitut.

Äänestä
  • köyhät on aina kateellisia...

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


yreuerutu kirjoitti:

Saatana eilen ruoholahdessa Länsiväylän muuttuessa kaduksi, neljän ruuhkassa saatanan juntit ajoi sen risteyksen koko ajan tukkoon ja yks saatanan espoolainen mersukuski ei kans saanu sitä vitun peltikuorista nojatuoliaan liikkeelle ku valot vaihtu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu