Puhuvia roskiksia Lahteen.

Kun panee roskan roskikseen se sanoo "Tämä on hyvää.Haluan lisää."Täytyypä mennä kokeilemaan.
367
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kunpa nämä McDonalds paperipussitkin päätyisi burgereiden safkaamisen jälkeen noihin pönttöihin, EIKÄ AUTON IKKUNASTA SUORAAN KADULLE!!!! Lukeeko joku muista ihmisistä ja luonnosta piittaamaton keskenkasvuinen roskien heittelijä tämän ? MUUTA ASENTEITASI, OLE FIKSU, ÄLÄ ROSKAA KAUNISTA LUONTOA JA NURMIKOITA IHAN TURHAAN !!! Roskis löytyy varmasti 50m säteellä esim jokaisesta auton parkkipaikasta... Kiitos ja nautitaan kesästä!

Äänestä

kuulee muuallakin..

Äänestä

Kaikkeen näköjään riittää rahhaa. Viherä Lahti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


juttelemaan kirjoitti:

Kun panee roskan roskikseen se sanoo "Tämä on hyvää.Haluan lisää."Täytyypä mennä kokeilemaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu