Avoin kysymys tubutinpojille!

Rehellisenä ihmisenä kysyn teiltä linukshihhuleilta suoraan,:
Vituttaako teitä miten paljon?
12149
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Tubutin+10+vituttaa+noin+110%

Äänestä
  • Linuksin aiheuttama harmi purkautuu joskus hallitsemattomasti ja mikä ikävintä - monasti näiden palstojen kautta.

    Äänestä

"Avoin kysymys" "Rehellisenä ihmisenä"

Kysyjällä ei totta edes toinen puoli, olisiko puolimieli.

Äänestä

Missä windows, siellä vitututs.

Äänestä

Aloittaja kyselee siis windows-käyttäjiltä! Mehän kaikki toki tiedämme, että tubutin on kiertoilmaisu Windowsille.

Äänestä

Kyllähän se s@@tana kyrsii, tuli hirvee kusihätä ja pakko oli käydä vessassa, sillä välin kymppi oli väkisin tunkeutumassa mun läppäriin.

Äänestä
  • Siitä selviää kun ajoittaa päivitykset 03.00 eikä pidä konetta silloin päällä varsinkaan jos on menossa kuselle.
    Voi ne tietysti laittaa etteivät edes automaattisesti asennu, kunhan lataantuvat.

    Äänestä

  • "Voi ne tietysti laittaa etteivät edes automaattisesti asennu, kunhan lataantuvat. "

    Viimeisimpien tietojen mukaan tuokaan ei enää auta vaan tuo Tumputin 10 asentuu silti Windows-luusereille. Mahtaa wituttaa pahasti tuollainen pakkotuputus.

    Onneksi ei ole tuosta pelkoa kun on jo vuosia sitten älynnyt hylätä nuo MicroFlopin tuotteet kokonaan.

    Äänestä

  • Väkisin_se_tunkee kirjoitti:

    "Voi ne tietysti laittaa etteivät edes automaattisesti asennu, kunhan lataantuvat. "

    Viimeisimpien tietojen mukaan tuokaan ei enää auta vaan tuo Tumputin 10 asentuu silti Windows-luusereille. Mahtaa wituttaa pahasti tuollainen pakkotuputus.

    Onneksi ei ole tuosta pelkoa kun on jo vuosia sitten älynnyt hylätä nuo MicroFlopin tuotteet kokonaan.

    Ei minulla ole mitään homeisia wersioita.

    Äänestä

Vain huipputumpeloille kymppi tulee väkisin. Meille osaajille ei edes mainokset!

Äänestä

Linukshihhulilla masennus ja syvä vitutus on pysyvä olotila. Hihhuli pääsisi siitä kuitenkin helposti eroon vaihtamalla tuputtavan wituttimensa toimivaan linux-jakeluun.

Äänestä
  • Linukshihhuli ei voi vaihtaa linuxiin sillä se ei osaa. Eikä opi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Linuks_aina_riivaaja kirjoitti:

Rehellisenä ihmisenä kysyn teiltä linukshihhuleilta suoraan,:
Vituttaako teitä miten paljon?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu