Rehellisenä ihmisenä kysyn teiltä linukshihhuleilta suoraan,:
Vituttaako teitä miten paljon?
Vituttaako teitä miten paljon?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Tubutin+10+vituttaa+noin+110%
Linuksin aiheuttama harmi purkautuu joskus hallitsemattomasti ja mikä ikävintä - monasti näiden palstojen kautta.
"Avoin kysymys" "Rehellisenä ihmisenä"
Kysyjällä ei totta edes toinen puoli, olisiko puolimieli.
Missä windows, siellä vitututs.
Aloittaja kyselee siis windows-käyttäjiltä! Mehän kaikki toki tiedämme, että tubutin on kiertoilmaisu Windowsille.
Kyllähän se s@@tana kyrsii, tuli hirvee kusihätä ja pakko oli käydä vessassa, sillä välin kymppi oli väkisin tunkeutumassa mun läppäriin.
Siitä selviää kun ajoittaa päivitykset 03.00 eikä pidä konetta silloin päällä varsinkaan jos on menossa kuselle.
Voi ne tietysti laittaa etteivät edes automaattisesti asennu, kunhan lataantuvat.
"Voi ne tietysti laittaa etteivät edes automaattisesti asennu, kunhan lataantuvat. "
Viimeisimpien tietojen mukaan tuokaan ei enää auta vaan tuo Tumputin 10 asentuu silti Windows-luusereille. Mahtaa wituttaa pahasti tuollainen pakkotuputus.
Onneksi ei ole tuosta pelkoa kun on jo vuosia sitten älynnyt hylätä nuo MicroFlopin tuotteet kokonaan.
Ei minulla ole mitään homeisia wersioita.
Vain huipputumpeloille kymppi tulee väkisin. Meille osaajille ei edes mainokset!
Linukshihhulilla masennus ja syvä vitutus on pysyvä olotila. Hihhuli pääsisi siitä kuitenkin helposti eroon vaihtamalla tuputtavan wituttimensa toimivaan linux-jakeluun.
Linukshihhuli ei voi vaihtaa linuxiin sillä se ei osaa. Eikä opi.