Penkkimiehen tuntomerkit

Kunnon punaniskasika, maha metrin ulkona äijästä ja tissit roikkuu siinä mahan päällä.
14213
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Pääasia että on komia ja retee, naista kaatuu.

Äänestä

Elintaso näkyy. Minkä sille voin että joka ilta syömäni suomalaisen klubin ja raatihuoneen kellarin ruuat lihottavat.

Äänestä
  • ne hormoonit kannattas jättää väliin ni voi nähdä jopa 40v.

    Äänestä

  • antidoupink kirjoitti:

    ne hormoonit kannattas jättää väliin ni voi nähdä jopa 40v.

    Aikansa apina tuulettaa ja sitte munuaiset paukahtaa, siinä sitte kusee verta ja penkkaa :D

    Äänestä

Olen kesälomalla Porissa ja kävin eräällä salilla ohimennen, porukka oli muuten asiallista mutta yksi henkisesti jälkeenjäänyt pullistelija pilasi ilmapiiriä aika tavalla.

Sitä hiton penkkituuletusta ja uhoamista riitti, muuten mies ei ilmeisesti kovin hyvässä kunnossa sitten olekaan, ainakaan ulkoisesta habituksesta päätellen.

Kannattaisi alkuun aloittaa vaikkapa Atkins-dieetti ja varata aika Mielenterveystoimistoon, toimistolta tuskin silti saa uusia aivosoluja ja aikuisuutta, mutta saattaa lääkitykselläkin olla suotuisa vaikutus SUPEREGOON.

Äänestä

Kannattaisi myös kysellä rautakaupasta trimmeriä, jos vaikka saisi mahasta puolimetriä pois ihan vain siivuttamalla sitä löysää läskiä pois.

Äänestä
  • Läski voi sentään laihduttaa, mutta rumuutesi on pysyvää ja ikuista.

    Äänestä

  • HAHAHAHAHA kirjoitti:

    Läski voi sentään laihduttaa, mutta rumuutesi on pysyvää ja ikuista.

    Samoin tyhmyyttä ei saa poistettua, mutta sitä voi vähän peittää pitämällä järjettömät ajatukset omana tietonaan.

    Äänestä

  • HAHAHAHAHA kirjoitti:

    Läski voi sentään laihduttaa, mutta rumuutesi on pysyvää ja ikuista.

    pesen sentään hampaani eikä minulla ole töpselikärsää, enkä haise helvetisti kuten eräs penkkimies.

    Äänestä

Tuollaiset penkkipullistelut johtuu heikosta itsetunnosta ja henkisestä jälkeenjääneisyydestä, yleensä se tyhjin kattila kolisee eniten, varsinkin kun se tyhjyys on siellä yläkerrassa.

Mutta hei, peli ei ole menetetty, saattaahan sitä olla vaikkapa kuusikymppisenä jo kaksikymppisen tasolla henkisessä kehityksessä, ehtiihän siinä vielä olla aikuinenkin hieman ennen tuhkaamista.

Äänestä

Penkkimiehiä löytyy 10 tusinasta Porissa...onko täällä tylsät lenkkeilymaastot vai mistä johtuu,,,,häh!?

Äänestä

Miten nopeasti mahtaa saada sellasen kunnon uhoajan mahan ja patakintaat siihen päälle roikkumaan, pitääkö oikeen reenata vai riittääkö kun syö helvetisti?

Äänestä
  • Kuvaasi ei olisi sinun olisi tarvinnut pistää. Tiedetään muutenkin, että olet plösö.
    Penkkimiehet näyttävät täysin erilaisilta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


valaatonsöpöjä kirjoitti:

Kunnon punaniskasika, maha metrin ulkona äijästä ja tissit roikkuu siinä mahan päällä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu