Mielettömän karvaiset kädet

En ole rasisti tai kyttääjä mutta olihan kaverilla karvaiset ranteet.
7182
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Mistä hait kepapin?

Äänestä
  • Sun faijaltas.

    Äänestä

  • Ja annoit kakkoseen samalla

    Äänestä

Se oli salmonella pizan vääntäjä.

Äänestä

Näin kanssa uimahallissa kaljupäisen sällin, jolla oli Soldiers of Odin- tatuointi. Ette ikinä usko kuinka pieni muna siilä oli, siihen olisi juuri ja juuri pystynyt tatuoimaan sanan of ja senkin vain pienellä o-kirjaimella.

Äänestä
  • Eikö se oo kiinni , taitaa hompelin unta sun juttus ,,,,

    Äänestä

  • Lammin uimahalli on auki...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


nyt.täytyy.avautua kirjoitti:

En ole rasisti tai kyttääjä mutta olihan kaverilla karvaiset ranteet.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu