Airhead Sieppi ja muut köyhät airhead missukat juhlivat Sara Siepin synttäreitä ja kaikilla näytti olevan niin teennäistä ja typerää.
Sieppi täytti jo 25v eikä ole eläessään saanut mitään muuta aikaiseksi, kuin liian paljon selfieitä.
Kuinka kauan Sara jatkaa tyhjäntoimittajana ja suomen yhtenä turhimmista julkkiksista??
Siepin sössi, sotke ja suterra yksityinen huuhaa 3 kk meikkikoulukin taisi jäädä taas kerran kesken?
Miten ihmeessä Sieppi ei saa mitään muuta aikaiseksi kuin selfieitä ja tyhjäntoimittamista?
Juhlissa otettiin kuvia, selfieitä, syötiin epäterveellisesti ja porukka oli niin tyhmää että ymmärrys oli kateissa.
http://www.iltasanomat.fi/viihde/art-2000001194154.html
Valtakunnan 1 köyhät AIRHEADIT Siepin synttäreillä
12
288
Vastaukset
- EiSaraEhdi
Siepillä liian kiire uuden kodinhoitaja, äitihahmo "uransa" kanssa ettei hän oikein ehdi muuta kun olla kodinhoitaja ja äitihahmo narsistiselle wannabe näyttelijä, laulaja poikaystävälleen.
- Toosiihania
Suomen köyhät, tyhmimmät missit ja wannabe missit kokoontuivat syömään epäterveellisesti ja olemaan teennäisen pinnallisia.
Joukossa myös harhainen Sara Shafack joka haaveilee laulajan urasta vaikka ei osaa edes laulaa. - HuvittavaaPelleilyä
Narsistinen ruma poikaystäväkin oli juhlissa mukana jo aikaisemin.
http://www.seiska.fi/Viihdeuutiset/Sara-Sieppi-tanaan-25v-Roope-otti-romanttisen-varaslahdon-juhlintaan/1105379 - Tyhjäpäät
Se on hyvä, että juhlitaan tyttöjen iltaa kauniissa seurassa, mutta Sieppi on kyllä ihan aidosti tyypillinen missin prototyyppi, totaalisen tyhmä ja mitään osaamaton tyhjäntoimittaja niin kuin missit nyt yleensä ovat, eikä kukaan heistä tietenkään tajua, kuinka noloja he ovat kaikkien muiden silmissä.
Kuvan ainoa aidosti fiksu nainen onkin itse kuvan julkaissut Sara Chafak, jolla on ollut mm. oma ruokaohjelma Foxilla.- ChefakTyhmäKuinSaapas
Haha ei ruokaohjelma ketään tee fiksuksi.
Jos olet katsonut jaksoja niin huomaat että Sara on yhtä tyhmä kuin muutkin missit. Samanlainen harhainen turhantoimittaja joka ei osaa mitään.
Haaveilee laulajanurasta vaikka ei osaa edes laulaa.
Itsekeskeinen tyhmä pikkutyttö joka ei osaa käyttäytyä ja oikein tajua mistään mitään.
Unohti suomenkielenkin kun oli muutaman viikon Amerikoissa huijari pakolaispalestiina "prinssin" kanssa.
Sara on samanlainen tyhjäpää kun yleensä kaikki missit.
- vaatteetpäälle
Kouluttamattomia tyttöjä. Pukekaa päälle ja menkää opiskelemaan kunniallinen ammatti. Vaikka ei nää pahimpia "perseilijä-ämmiä" ollutkaan, niin silti!
- missiemo_kateissa
Martina taisi olla liian vanha ja kulahtanut päästäkseen mukaan laskemaan yhteistä älykkyysosamäärää pohjamutiin!
- MartinaOnSaastaa
Martina on pahinta narsistista, patologista valehtelevaa saastaa, mitä suomessa tällä hetkellä on.
Nämä köyhät ja tyhmät missitkin ovat sen tajunneet.
Siksi Martina ei ole ikinä missään mukana, paitsi silloin kun hän tekee jotain ohjelmaa ym ja saa sopimuksilla missit olemaan itsensä kanssa.
Poikkeuksena Anni Dubaista joka ei tajua mitä Martina on, oltuaan poissa suomesta niin pitkään. - daaaaaa
Kivaahan noiden kaa ois olla silleen....
- entajua
Eikö missit saa syödä epäterveellisesti ?ihmisiä nekin on , ei ne mitään terveysfriikkejä ole. Elämästä pitää nauttia. Otan sen kunniaksi jäätelön. Nam.
- SyökääSyökää
Hyvä kun syövät, ei se roska ruoka poista noiden naisten tyhmyyttä ja ei se niiden tyhmyys ruuasta johdu! Se on synnynnäistä Siepillä ja sen kavereilla.
- KukaKehtaa
Miten kukaan kehtaa edes olla Siepin synttäreillä ja siitä vielä kuvia ottaa?? Nainen on niin tyhmä että siinä mokaa vain itsensä kun on hänen kanssaan tekemisissä!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nasima löi Jussille luun kurkkuun
Nasima kertoi ettei Jussi sovi puhemieheksi, koska sallii rasismin. Mihin toimiin perussuomalaiset ryhtyvät? Kuka nouse4698447Razmyar on säälittävä - puhemiehellä ei ole mitään syytä ottaa kantaa tähän "silmäkohuun"
jonka toimittajat sai aikaan. Asia ei kuulu puhemiehelle millään lailla. Razmyar haluaa taas vaan huomiota. Mutta jos r1195810Miten Eerolan silmäkuvat voivat levitä muutamassa tunnissa ympäri maailmaa?
Seuraako koko maailma persujen ja erityisesti Eerolan somea reaaliajassa? Edes kansanedustajan itsemurha eduskuntatalos2554752Siviilipalvelusmies Halla-aho normalisoi rasismin perussuomalaisissa
SMP:n tuhkille perustettu puolue ei ollut ihmisiä vastaan, vaan instituutiokriittinen. "Missä EU - siellä ongelma", oli564599Suomalaisilta vaaditaan valtavasti suvaitsevaisuutta - miksi sitä ei vaadita muslimeilta
Suomalaisilta vaaditaan kaikkea, pitää olla suvaitsevainen ja hyväksyä vieraiden tavat, rasisti ei saa olla jne. Miksi s624099Juuri Suomen valtamedian toimittajat teki "silmävääntelystä" sen kohun
ja ilmeisesti ottivat yhteyttä myös ulkomaisiin medioihin, että katsokaas tätä. Mutta Japanin medioissa on asiaan suhta1603930SDP:n kansanedustaja Marko Asell: Suomen myönnettävä maahanmuuton ongelmat
Hänen mielestään Suomen pitää pyrkiä rajoittamaan jyrkästi turvapaikanhakijoiden pääsyä maahan ja hän arvioi, että maaha1673732- 901698
- 951202
- 42857