Seksistä puhe miehet! Pystyttekö

paneen ihan minkälaista/näköistä/ikäistä ja kokoista naista jos olette puutteessa?
Osa naisista tuntuu luulevan miesten olevan rajattomia pelimiehiä. Oletteko? Tuleeko vastaan naamarajat vai saatteko munan valmiina toimimaan oli nainen millaisen näköinen tahansa?
23468
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 23

Vanhimmat

Riippuu kai kännin asteesta, usein ei se veitikka vain toimi silloin. Kyllä se laatu korvaa määrän näin vanhemmiten.

Äänestä

Ei se kaikkien kanssa voi luonnollisesti toimia. Nyt kun on pussit tyhjänä pariinkin otteeseen
olleena niin tee silleen mieli.

Äänestä

Panen kaikkea elävää ja vähän kuolluttakin.

Äänestä

Kerran yritin. Panetus oli kova, mut ku vaatteita vähennettiin niin kaikki vaan lopahti vehjettä myöten. Sais se nainen, viehättää myös ilman vaatteita. Muuten oli kyllä oikein mukava nainen kyseessä

Äänestä
  • Odotuksesi oli siis liian korkealla ja petyit pahemman kerran.

    Äänestä

  • No totean vain totuuden..tuolla ei sitten ollut mitään tekemistä rakkauden kanssa.

    Äänestä

  • Siis mukava, mutta huono kroppa ilman vaatteita ?

    Äänestä

  • sellaistakinsattuu kirjoitti:

    Siis mukava, mutta huono kroppa ilman vaatteita ?

    Millainen on huono kroppa?

    Äänestä

  • Sitä kysyin juuri, kun tuolla ylempänä toivottiin, että pitäisi viehättää myös ilman vaatteita ?

    Äänestä

  • Sellaisen ihmisen kroppa on viehättävä, jota rakastaa.

    Äänestä

Kyllä tosimiehet varmaan pystyy, mutta jotkut voi alkaa nirsoilemaan.. Entä naiset, pystyykö seksiin kenen tahansa miehen kanssa tahansa?

Äänestä
  • En minä ainakaan. Pitää olla paljon tunteita mukana, muuten en mene sänkyyn. Ja jos sen lisäksi miehen ominaistuoksu miellyttää niin se on parhainta. Koska silloin mies "herättää" pelkästään sillä että tulee hajuetäisyydelle. Täytyy todeta, että harvassa ovat ne joiden haju sopii nenään.

    Äänestä

  • yksivainaina kirjoitti:

    En minä ainakaan. Pitää olla paljon tunteita mukana, muuten en mene sänkyyn. Ja jos sen lisäksi miehen ominaistuoksu miellyttää niin se on parhainta. Koska silloin mies "herättää" pelkästään sillä että tulee hajuetäisyydelle. Täytyy todeta, että harvassa ovat ne joiden haju sopii nenään.

    Niin, mutta pystyisit kuitenkin jos pitäisi vain suoriutua?

    Äänestä

  • jos tarkoitat että pitäisi harrastaa seksiä ilman tunteita niin en pystyisi, on kokemus sellaisesta ja siitä ei saa mitään muuta kuin huonon olon

    Äänestä

  • Jos joku vaan miellyttäis ja tykkäisit hajusta. Voisit harrastaa seksiä ilman syvempiä rakkauden tunteita?

    Äänestä

  • onko sulla huono näkö, ylempänä lukee, rakkaudesta ei muuten

    Äänestä

  • Jos tykkäisin jostain naisesta ja halut heräis. Molemmat pitäis toisistaan. Eikö se ole paljon tunteita? Vaikka päätyis sänkyyn. Sanoisin sitäkin rakkaudeksi.

    Äänestä

Ensinäkään en pane yhtäkään naista vaan rakastelen. Sitäkään entee ilman tunteita.

Äänestä
  • Harvinaisen hyvä vastaus. Ja mieheltä !

    Äänestä

oisko julkkisjuoruissa enempi idoleistanne?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kysymyspanoista kirjoitti:

paneen ihan minkälaista/näköistä/ikäistä ja kokoista naista jos olette puutteessa?
Osa naisista tuntuu luulevan miesten olevan rajattomia pelimiehiä. Oletteko? Tuleeko vastaan naamarajat vai saatteko munan valmiina toimimaan oli nainen millaisen näköinen tahansa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu