Hyvä päivä https://www.youtube.com/watch?v=VmwJQ62Cs_o
Huomenta!!!
tehdääntästäkin
8208
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
kun sen itse tekee, niin silloin se on
https://www.youtube.com/watch?v=D45BnsLs4GM
Ihana koira:)
Jos päivissä ei ole mitään hyvää niin silloin ei ole. Piste. Mä en jaksa imeliä määkijöitä. Voihan sitä tyytyä tyhjään paskaan ja leikkiä et just tätähän mä halusin mut paskaahan se on silti yhä..
No tänään kysyin kun ajoin yhden lapsista huoneeseen kun oli taas pahoilla teoilla. " tiedätkö, kenen puolella olen?"
Arvaa mitä vastasi?
Miespuolisen puolella
Vastasi -hyviksien.
Olen ylpeä kun ymmärtää mutta yllätyin kuitenkin vastauksesta. Koska olin sanomassa hänen puolella ja sanoinkin sen hänelle kuin sisaruksien. Muistutin ettei asiaa saa tekemättömäksi mutta pystyt vaikuttaa siihen ettei enää niin tehdä.
Niillä on aika hauskat jutut vai mitä:)?
Ne on mahtavia toi 3v ja 6v laittoi barbia 3v potkupyörään kiinni hiuksista kun se pikku neiti aina kuljettaa nukkea mukana. Minulle tuli mieleen kauhuelokuva tapahtuma.
olin ostanut etukorin pyörään, joten laitoin kiinni sen pyörän aisaan ja sanoin että voi laittaa koriin, sen nuken.
En olisi ikinä uskonut minulla on tyttö joka raahaa nukkea mukana, joka paikkaan.