Muneja siellä sitten paistaisin, sillä tavalla toiselta puolelta rapsakaksi.
Voiko paistinpannun ottaa matkalle?
AsiallisiaVastauksiaKts
9221
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Tottahan toki voi ottaa, Kannattaa kuumentaa se jo kotimaassa jos sattuu paikan päällä olemaan sähkökatkoksia. Sitten vain housut pois ja pannu nivuksiin,
Minä kyllä tarkoitin kananmuneja. Hirmu laihoja ne kanat on siellä sitten. Yhtä pitkää koipea vain. Tokko nuo normimuneja saavat puristettua? Ovatko vikkeliä? Meinaan pistää akan juoksemaan niitä kiinni sitten. Että saadaan niitä muneja sitten paistettua.
Taitaa olla Suomen kieli hakusessa.
Vedenkeitin, kattilat ja pannut on syytä ottaa mukaan.
Terve , ensikaudeksi on tulossa jokin vero jos matkatavaroissa läpivalaistuksessa löytyy silitysrauta, leivänpaahdin, kahvin tai vedenkeitin , hiusten kuivaaja tai käherrin,
hedelmä seihkeri ynm. Johtuu jostain islamilaisen säädöksen tulkinnasta , uskoako vai ei ?
Onhan suomessakin siipikarja tuotannossa joku kosher juttu että islamistit voi syödä suomalaista kanaa, ihan telkussa selittivät .
Höpöhöpö, turhaa jorinaa, keksitty juttu.
Minä tiedän että nyt kun presidentti Jammeh julisti Gambian islamilaiseksi valtioksi niin siellä otetaan sharia- lait voimaan. Kaikki maahantulleet kristityt otetaan maahan mutta teurastetaan lain mukaisesti.
Sunnuntaisin pidetään keskustorilla kansanjuhlia, käsienkatkomisia, ruoskintaa, kivityksiä, elävältä polttamisia, homojen katoilta heittoja ja kaikkea muuta mukavaa.
Tervetuloa osallistumaan!
Melko matalia rakennuksia ei siitä paatunut homoseksuaali paljon parahda.
Joo mutta se vammautunut katolta pudotettu homo vielä laitetaan kalterihäkkiin ja poltetaan elävältä niin silloin on jengillä kivaa.
Siinä kärventyvät hintin henkselit ja lippis.