Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Naiselle iltaseuraa oulussa

20 v pyöreä ja lyhyt nainen haluaisi kunnon orgasmin oulussa. Löytäiskö tätä kautta mies tyydyttämään tarpeita?
6182
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Juu löytyy jos vanhempi käy

Äänestä

Kajaanistakin löytyy nuorta kollia ;)

Äänestä
  • onnistuisiko joskus visiitti ouluun?

    Äänestä

ei löydy, Oulussa vain munattomia miehiä.

Äänestä

Löytyy.. millon tavataan? Laita sähköpostia:)

Äänestä

Moikka täällä ois keski-iän ylittänyt nuorekas hoikka luotettava rehellinen as-autoileva mies pistä postia tulemaan [email protected]

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


20v kirjoitti:

20 v pyöreä ja lyhyt nainen haluaisi kunnon orgasmin oulussa. Löytäiskö tätä kautta mies tyydyttämään tarpeita?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu