Hän on todellinen velikulta:
http//www.iltalehti.fi/ulkomaat/2015051719708939_ul.shtml
Asiatietoa presidentti Jammehista.
10
229
Vastaukset
- TykkääKovastiJammehista
Pah. Tätä Iltalehden linkkiä ei saa lainata. Siinä kuitenkin kerrottiin että presidentti katkaisee kaikilta homoilta kaulat henkilökohtaisesti.
- HomoVapaaMaa
Homoudesta rangaistiin viime vuoden marraskuuhun asti 14 vuoden vankeudella. Se korotettiin elinkautiseksi.
Ei olekaan ihme ettei suomalaisia julkkishomoja sinne matkusta keikistelemään.. :-) - duiddu
Ja se on oikein .Pervot pyöriköön Thaimaassa ja pysyköön siellä missä kaikki on muka normaalia ja ok.
- huikkistavaan
Tuttavani sanoi, että haluaisi mennä Gambiaan mutta kun on homo niin valitsi toisen kohteen. Kai sitänyt homonakin sinne voi mennä, eihän sitä tarvitse alkaa siellä homostelemaan, outo asenne, en ymmärrä.
- VoiKauheetaSentään
Niin mutta kun homppelilla alkaa jöpöttämään niiden rantapoikien kaa ja sit joku niistä menee juoruumaan poliisille ja sit ne ottaa sen kii ja sahaa pään kokonaan irti poikki että tosta hupsista vaan!
- ouhgay
Homppeli naapurista kävi Gambiassa miesystävänsä kanssa, ei heillä ollut ongelmia, kun hoitelivat hommansa hotellihuoneessaan, eivät julkisesti lääppineet toisiaan. Mutta sinkkumiehillä voi olla toinen juttu, varovaisuutta kehiin, ettei joudu pidätetyksi.
- en.menisi.heteronakaan
Hieno islamilainen tasavalta, jossa pressalla on kaikki valta. Sinne kannattaa kuskata euronsa.
Tuossa pitäisi olla toimiva linkki:
http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/2015051719708939_ul.shtml- outojäbä
Viime marraskuussa tuli pressan määräyksestä voimaan laki, joka velvoittaa naisten, jotka ovat julkisella alalla, pitämään huivia päässään. Sillä ei ole mitään tekemistä islamin kanssa, sanoi Jammeh, eipä niin, uskoo ken tahtoo.
- KohtaTuoLoppuu
Kohta tuohon paskamaahan ei kristityn enää pidä mennä. Taitaa olla Turkin kanssa ainoa islamistinen valtio minne enää ryhmämatkoja järjestetään.
- DUIDUNVELI
Tuota takavuosina väsyin yhteen sinänsä asialliseen vartiaan hotellilla kun hän aina
koitti pummata rahaa tingiin eli vesipumppuun, otin kuvan hänestä ja sanoin ellei pummaaminen
lopu niin ilmoitan hänen myyvän persereikäänsä , oli kauhuissaan ja vannotti etten missään nimessä tekisi sitä, pummaaminen loppui.
-sinänsä hyvä tyyppi,, hakkasi bumstereitä surutta kepillä entinen sotilas, vinkkasin että laitettais paksu mutteri kepin päähän , ei hidastaisi lyönti nopeutta mutta pummien hampaat lähtis helpommin.Bumsterit on niin nopeita ettei isolla karahkalla
saa osumaa ellei joku ei pidä kiinni.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Silmienvääntelijä-persut pääsivät Japanissa sarjakuvaan
Torille! https://www.hs.fi/kulttuuri/art-2000011943173.html1795012Nato kaatamassa Petterin haaveileman Tunnin junan?
Nato edellyttää pohjoisessa Jäämereltä Rovaniemelle saakka kapearaitesta suoraa rautatieväylää, joka maksaa paperirahaa,194397Donald Trump pääsi samalle listalle Sanna Marinin kanssa
Eli vasemmistolaisen Time-median top 100 jännäihmisten listalle. https://time.com/collections/time100-next-2021/593769993117Älkää vaan sairastuko syöpään Suomessa
Tilaston mukaan Suomi, Slovakia ja Latvia lääkitsee aivan pohjamudissa syöpää. Sairastunutta hoidetaan edelleen vanhana2532962Kyllä, maata ei halua puolustaa nimenomaan punavihreän puolen edustajat
"Esimerkiksi maanpuolustushenki on keskimääräistä alempana naisten, arvoliberaalien, heikossa taloustilanteessa olevien1432902- 522511
- 271929
- 221757
- 351750
- 681741