Olin ajatellu. Käviskö sulle?
Sellasta FWB suhdetta
mieskysyy
8
245
Vastaukset
- Uppistakeikkajaa
Että sellasta, YYA- sopparia sitten?
Miksi? Mähän sitä jo ehdotin, muttei herralle kelvannu.
Ei kai se olis toiminu.- tylymulukku
Joo joo eli perit mut. Tee paprut.
Näköjään meno on muuttunut täällä?
- Hohhhoh
Panokset kovenee...
Mitkä paperit?
Itsekö kyttäät perintöä? - talktothehand
No ei kävis, etsipä etuisuusystäväsi muualta, ei nappaa sellanen alkuunkaan. Siinä menee puurot ja vellit liikaa sekaisin.
- 66kaverit
Jepjep
- sesaasattua
vain isokaluisen miehen kanssa. Muutoin ei kannata edes vaivautua.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1671633
- 104941
- 75753
- 51655
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa18641ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann40547Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m164503Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..45498Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;189437- 26429